www.sudzibas.lv Dormeo atsauksmes par DORMEO 4 sezonu segām MAXIMA veikalos par uzlīmēm

Dormeo - atsauksmes par DORMEO 4 sezonu segām MAXIMA veikalos par uzlīmēm

gribēju pajautāt vai kādam ir informācija par 4 sezonu DORMEO segām, ko var iegādāties MAXIMA par uzlīmēm

D

K kateriwa 03.07.2012

одеяло хорошее, лёгкое, но постоянно отстёгиваются кнопки, очень неудобно

*Delfinka* 04.07.2012

tas nav īstais DORMEO...vistas ir-poddzelka 100%...

EllaEl 11.07.2012

одеяла хорошие по качеству, и зимнее и летнее, выгодно, 2 одеяла стабильно есть.вот кнопки да, не плотные

N nata1964 11.11.2012

man arī liekas, ka tas nav istais dormeo.kaut kāds audums ne visai.un viena knopka vispār nebija

drakonica 11.11.2012

Kupila, poljzujusj nam nravitsa legkije, tjoplije letom razdelila...NE ZARKO, zimoj slepila... NE HOLODNO vsjo okey

Z zanna-panna 05.07.2014

Бред!

V veiksmiga2 16.05.2016

nopirku Maxima ,pret uzlimem ,Dormeo Verde virsmatraci un spilvenus, smird jau menesi,nevar izvedinat. Meginaju izmazgat spilvenu virsdranu ,udens zali dzeltens,necaurspidigs itka krasu otas butu izskalotas.vai tiesam tadi izstradajumi ir veselibai nekaitigi?