Dorena SIA - Krāpšana

Ilgi cietos un neko par Mr. Liepiņu nerakstīju, jo sūdzību jau tā pilns internets. Tad izdzirdēju, ka ata kungs zvana bijušajiem darbiniekiem un lūdzas sūdzības par sevi dzēst, jo paliekot grūti jaunu darbinieku atrast. Sūdzības par attirance, i pašu ati, i nesen dzimušo Ata Dorena cosmetics:) Atis, vot ir cilvēks, kurš dzīvo savā rozā mākonīša galā un sirsnīgi domā ko un kā un par cik, kādu appist. Ja gribas strādāt vidē, kur tevi regulāri kāds brauc augumā, liek kko izdarīt un tad lamā, kāpēc tu to izdarīji? Darba laikā klausīties par "maukām", ar ko ata kungam ir bijis sakars mūžā laikā, klausīties kā covids ir izdomāts, ukraiņi ir jāiznīcina un cik superīgs "ražotājs" viņš ir.. Ja tomēr ir sanācis attapties strādāt pie šī kunga, tad silts ieteikums - nu nekad nepiekrīti "daļai aploksnē, daļai ofic". To aploksnes pusi varbūt, labākajā gadījumā, redzēsi pirmajā mēnesī:) esmu liels believer ka cilvēki mainās, bet ne jau nu atis 😀 sievietēm, viņasprāt, vienīgais piemērotais darbs ir pienest viņam kafiju, uztaisīt ēst un klausīties, ko viņš Saka. Nav brīnums, ka vīriešus reti kad ņem darbā. Acīmredzot, neizslēdz iespējamību arī kādu reizi dabūt pa aci par savu attieksmi:)

X xexehe 31.01.2023

Es pie viņa nostrādāju 2 dienas. Jau uzreiz sapratu, ka cilvēkam kaut kas līdz galam nav. Mans pamata pienākums bija izlabot visu, ko esot ''sabojājusi'' iepriekšēja darbiniece, tajā skaitā, atvilināt atpakaļ klientus, kurus viņa esot aizvilinājusi. Pēdējais, ko viņš deva darīt un, kas man lika piecelties, paņemt mantas, pateikt atā un aiziet, bija uzdevums atrast cilvēku x, zvanot uz kaut kādu uzņēmumu ASV :D respektīvi, man bija jāatrod cilvēks x, kurš esot ''piekritis'' sadarboties ar viņa uzņēmumu. Lieki teikt, ka nebija zināms pilnīgi nekas par šo cilvēku, arī ne vārds. Ļoti interesanta pieredze.