www.sudzibas.lv Dorena SIA Krāpnieks, nemaksā algu

AtrisinātaDorena SIA - Krāpnieks, nemaksā algu

Sāksim ar to, ka vadītājs ir Atis Liepiņš no bijušās bēdīgi slavenās firmas Attirance - palasiet šeit pat tās daudzās sūdzības, ticu, ka visas ir pilnīga patiesība, kaut gan katram jaunajam darbiniekam viņš cenšas iestāstīt, ka tās sūdzības sarakstījuši iesūtīti cilvēki no konkurentu firmām. Pirmos 2 mēnešus maksāja normāli, tad sāka aizkavēt algu, tagad, kad es aizgāju, palika parādā un negrib maksāt, iepriekšējiem darbiniekiem arī esot palicis parādā, lai nemaksātu, izdomā melus, ka firmai radīti zaudējumi. Man pastāstīja, ka 1 gada laikā esot nomainījušies 10 darbinieki, tas ir rekords, ka nostrādāju vairākus mēnešus un cilvēki, smejoties liek likmes, cik ilgi nākamie muļķīši nostrādās. Vēl rēķinieties, ka viņš jums rakstīs 2 naktī par to, kas nākamajā dienā jādara un visu laiku zvanīs, rakstīs pēc darba (par lietām,ko var atrisināt darba laikā) un sabojās nervus ar to, ka katru dienu pārdomā/mētājas no vieniem uz otriem plāniem, neko nenovedot līdz galam.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta EX-darbinieks 19.04.2022