www.sudzibas.lv [email protected] Krāpj,ģimeni meklē sievietes sex

[email protected] - Krāpj,ģimeni meklē sievietes sex

Ronalds, Doņuks [slēpt]@inbox.lv, Donuks, Dāvis , Lauva , kā tik sevi nesauc, piedāvā zelta kalnus, naudu, visādus citus labumus, veisnīcas, dzīvokļus , uzmet, pamet, ir precējies, ģimene, krāpj, stāsts ir par to, ka uzdodas par cilvēku, kas viņš nav, un fotogrāfijas saitos ievieto, nevis savas, bet citu, kam nav nekāda sakara ar šo cilvēku! Uzmanaties no sex simbola, salicies daudzos saitos

Le

donna b 15.11.2018

Apsolija tev villu Ibizaa un neuzdavinaja? Aj aj. Kaa taa var but.

Ek Ekspertu eksperts 16.11.2018

Uj, es arī uzrāvos. Piedāvāja nopirkt dzīvokli. Bet piekrāpa - nenopirka. Pēc manām domām te vajag policiju un Bez tabu iesaistīt.

Ce ceec35 14.10.2019

Sveiki,

Es esmu vientuļa vientuļa dāma, man ir prieks ar jums šeit iepazīties, vai mēs varam labāk iepazīties viens ar otru? Lai iegūtu vairāk informācijas par mani un manām fotogrāfijām, varat rakstīt man tieši pa e-pastu {[email protected]}.

Paldies par jūsu laiku

Tavs jaunais draugs