www.sudzibas.lv Don Store Barber Shop Bk Slikts serviss, nekvalitatīva apkalpošana

Don Store Barber Shop Bk - Slikts serviss, nekvalitatīva apkalpošana

Biju salonā uz bārdas korekciju. Pieņems jauna meitene, kura nemācēja pat krēsla atzveltni nolaist. Tā vietā, lai uztaisītu pakāpenisku bārdas griezumu kā tas pienākas atbilstošā iestādē, bārda tika ar mašīnu noskūta, atstājot vien 2mm. Kad izteicu pretenzijas gan "meistare" gan administratore pārgāja uz krievu valodu. Rezultātā samaksāti 17eur, un 2 mēnešu diskomforts līdz bārda atauga līdz vajadzīgajai atpakaļ. Sniedzot sūdzību administrācijai, tika piedāvāta 5 procentu atlaide nākamajai reizei kas ir pilnīgs apsmiekls, jo nav domas tur atgriezties. Ja māceklis mācās, tad tas bija ar mani jāsaskaņo.