www.sudzibas.lv Domostore.lv Domostore.lv ir krāpnieki

Domostore.lv - Domostore.lv ir krāpnieki

Domostore ir krāpnieki, kas pelna uz to ka nepiegādā preci.
Ja arī piegādā preci tad tikai daļu. Uzmanieties no šīs iestādes vai pērciet preci tikai ar pēcapmkasu ja tā ir iespējams.

D dzomolungva 09.04.2015

!!!kā redzams viņam nav kkas kārtībā ar veselību!

Un šito tu labāk varēji nerakstīt, jo domāju, ka tev tiešām kaut kas nav kārtībā ar galvu!
Esmu pat diezgan pārliecināts!
Nezinu, kā tava sieva spēj dzīvot ar tādu meli un krāpnieku!
Un sajēga par biznesu tev ir apaļa O!

Publicēja: klara3 Jan 15, 2015
pasūtījums

Informācija par kompāniju:
Aizkraukles rajons
Kalna iela 22a, Aizkraukles pagasts., Aizkraukles novads., LV-5101
www.housemouse.lv
Veicu pasūtījumu mēbelei, samaksāju. Rakstīts, ka 2 nedēļu laikā piegāde. Nez ziņas ne miņas, pēc nedēļas zvanu, lai pārliecinātos vai viss ok. Pasaka, ka skapīšana nav un nezina, kad vispār varētu būt. Diez kad iedomātos paši piezvanīt to pastāstīt? Bardaks. Esmu pazaudējusi laiku un tagad gaidu, kad atgriezīs naudu.

NU RE STĀSTS JAU PAR JAUNO JĀŅA DIBINĀTO SIA UN FIRMU, ŠIS JAU NAV VIENĪGAIS GADĪJUMS!

D dzomolungva 18.04.2015

CILVĒKI MĪĻIE ATVERIET ACIS UN BEIDZIET TICĒT JĀŅA SOLĪJUMIEM!
VIŅŠ GAN ŠOBRĪD AKTĪVI SLĒPJAS AIZ CITU CILVĒKU SEJĀM!
UN JĀNI, JA TU ŠEIT PATS IELIKSI VĒL VIENU KOMENTĀRU, TAD TIESVEDĪBAS DOKUMENTI ĀRI ŠEIT TIKS NOPUBLICĒTI!
PALDIES!

D dzomolungva 18.04.2015

UN LŪK DOMOSTORE.LV IR LIKVIDĒTS NU JAU JAUNA MĀJASLAPA POPULĀRA AR KO ČAKARĒT CILVĒKUS!
JĀNI TU UZTVER MANUS BRĪDINĀJUMUS NOPIETNI!

L LietasMājai 24.03.2016

Vēlamies Jūs informēt,ka LietasMājai.lv (SIA NPD Zoom) nav nekāda sakara ar augstāk minēto cilvēku Jāni,vai augstāk minētiem uzņēmumiem.

Par mūsu kompāniju nav nevienas sūdzības,jo strādājam godīgi un atbildīgi,kā arī nodrošinam 100% naudas atgriešanu ja prece ir noliktavā beigusies un nav atvesta,kā arī nodrošinam 100% preces atgriešanu 2 nedēļu laikā no preces nopirkšanas.

LietasMājai administrācija.

I izzi23 05.05.2015

www.housemouse.lv un lietasmajai.lv pieder citiem cilvekiem.Domostore.lv un eikea tika pardoti.

E emmma 24.02.2016

protams,ka citiem (zem tiek kuriem tu slēpies):D Neticiem šim melim un krāpniekam!