www.sudzibas.lv Domino Club Kaut kas vnk neidomājams

Domino Sushi - Kaut kas vnk neidomājams

Tas ir vnk neidomājami, lai es kādreiz vēl pasūtītu no Domino, man laikam jābūt slimam, jo kā var izskaidrot nelaipno un šausmīgi debīlo attieksmi izrādīto no operatores puses, varbūt dusmīga, ka tomēr Referendumā nobalsojām pret, jo jūtams bija manāms krievu akcents.
Tagad patu sūdzība:
Pasūtiju suši setu attieksme operatorei šausmīga, pat nepajautāja man kā norēķināšos, jo man pat nav skaidrs jāmaksā ar skaidru naudu vai viņi arī apkalpo ar termināliem, nepiedāvāja neko padzerties, pat neatvadījās nenovēlēja labu apetīti, tikai nometa klausuli kad bija pieņemts pasūtījums, nākošais, kad uzjautāju info par setiem es ieturēju 3 sekunžu pauzi uz ko viņa ātri reaģēja un pavēlēja man pārzvanīt vēlāk kad būšu izdomājis, uz jautājumu kāpēc viņa atbildēja: "Mums ir daudz zvanu!" Un so WHAT? vai tad klients kurš jau ir sazvanījis jūs ir mazāk svarīgs par klientu kurš vēl zvana?
Nākošais solījās 2h laikā piegādāt, pagāja 3,5h un kad zvanīju atkal atbildēja piedodiet ceļi slikti, mums ir maza mašīnīte, jāgaida vēl 20min. pagāja 15min. atzvanīja man operators kurš mani noturēja badā vairāk nekā 3h(!) un paziņoja par to, ka kurjera mašīna ir iestigusi, un viņa uzjautāja, vai es gaidīšu pasūtījumu (cik ilgi nav zināms) vai atteikšos.
Tad nu lūk es atteicos un uz redzi Domino!
NEKAD NEIESAKU TUR PASŪTĪT, es vēl cerēju, ka vismaz suši saņemšu un tad visas manas dusmas būs mazinātas ar garšīgiem suši... :) Bet nu lūk!

B

S Sizoo 14.03.2012

Man gan viss bija ok! Sushi loooti garsigi! Piegadaja 1h laika..nu varbut 1, 2h :P
Kaut visi operatori butu laipni, perfekti zinatu latv.val un butu ar augstako izglitibu :D
Man laikam paveicas! :))
Protams, ir jarekinas, ja ir ievietots izdevigs piedavajums perkamkopa.lv, tad ir janodrosina personals, kurs nodrosina laicigu pasutijuma piegadi.

P.S. Redzesim ka bus sodien!? Tulit veiksu pasutijumu! :)

A a_v 16.06.2012

omg!parasti nerakstu kometarus, bet seit vnk neiztureju, piedod bet tu vnk nekad neesi strdaju tirznieciba un nevari iedomaties, ka tas notiek.operators ir tikai operators...klientu ir dadudz un operators ir viens.un pilnigi noteikti, operators nav vainigs, ka pavari netiek gala vai uz celiem ir sastregums..+ ja tevi bridina, ka jagaida 2h, tad ir jarekinas, ka var gadities, ka pa celam kkas var notikt un tavu pasutiju nepiegadas 2h laika..neesi ar mieru gaidit, jaiet uz kafeinicu, kur starp citu pusdienu laika vai brivdienas ari biezi vien sanak gaidit stundu.tepec neko krimialu nesaskatu un domino ir labas cenas un garsigi sushi un apkalposana pinigi apmierina.

M marina______________ 18.06.2013

Man garšo suši, bet DOMINO SUSHI vispār nevar ēst man tas negaršo.
Viņdien es biju restorana OLD SHANGHAI un tur patiešam ir GARšIGI suši!!! ;-)

а анжелика2015 18.09.2015

Bija ļoti garšīgi.

T TheScientist 27.11.2015

Pilnīgi nepiekrītu sūdzības autorei. Visa mana ģimene pasūta sushi no Domino jau vairāk nekā 5 gadus. Vienmēr viss kārtībā - gan laicīga piegāde, uz tuvo Pārdaugavu 1 -1, 5 h laikā. Varbūt tikai 1x bjis jāgaida 2h - pīķa laikā, tad arī tiku brīdināts, gan garšīgi sushi. Sushi, manuprāt, ir garšīgākie no visiem, kurus piedāvā kā setus par demokrātiskām cenām. Attieksme? Sūdzību autorei pašai ar attieksmi nav kārtībā. Nepajautāja, vai nevēlas padzerties...Nu tiešām, jāsaprot, ka tas nav restorāns un nav ko gaidīt tādu attieksmi.

V Valdemars K 27.11.2015

nu nezinu