www.sudzibas.lv Domino Club Slikts serviss un kvalitāte

Domino Pizza /Domino Sushi - Slikts serviss un kvalitāte

Pasūtījumu pieņēma krievu tautības puisis, kas, acīmredzot, latviski saprot slikti, jo pasūtīto 4 sushi komplektu vietā tika atvesti tikai 2. Lieki teikt, ka līdz ar to nācās maksāt piegādes maksu.
Par kvalitāti - sushi sagatavoti nekvalitatīvi, viens juka laukā, otram bija aizmirsuši pievienot Filadelfijas sieru.
Kad piezvanīju, lai pajautātu, kāpēc nav piegādāts viss pasūtījums, vienīgais, ko šis puisis spēja izdvest, bija, nu tā sanāca.
Būtu vismaz piedāvājuši atvest trūkstošo pa velti, bet nu līdz tam viņš laikam nespēja aizdomāties.

Arvienvārdsakot - neiesaku tur Sushi pasūtināt.

Z

B baltais 06.08.2010

nu..kaa jau saka krievi - tu esi NEUDACHNIKS !!! =DDD

E Eseseseseseses 07.08.2010

"pasūtināt' - no kurienes sitais debiilais vaards latviesu valodaa ir ieviesies? eedienu 'pasūta' nevis 'pasūtina'...

а Алиса 03.11.2011

Второй раз заказываю и второй раз звонок принимает какой то мудак. Как будто я у него в долгу, что я суши эти сранные у него заказываю, не тебе спасибо, нечего. Даже не спрашивает какие суши я хочу заказать, проосто "куда ехать" со своей сранной интонацией.Это был последний раз кгда я чтото заказываю.

U uh 12.11.2011

Nu tad vajadzēja pateikt krieviski kādas sushi un cik komplektus tu gribēji. ;)

M mja 12.11.2011

isteniba nav pie dirsas, kada valoda pasutijums tiek pienemts? ja turks uztaisitu savu bodi turkiem, tad diezvai vins lv runajoshos apkalpotu. ja loti veletos parzavetu galu ar letu maizi ieest, tad ari turciski iemacitos. runa ta, lai tevi saprot un nebus problemas. ja pasutijums nebija pareizs atvests, tad vareji pateikt, ka tas nav istais un nemaksat. krievi, latviesi, kada atskiriba-cilveki strada un kludas ka visi citi, bet pazvanot kkadam puishelim un cerot, ka shis baigo iniciativu izradis.. naivi. lv visi darbinieki tiktal iebiedeti, ka neko vairak par-ta iznaca, ta ari nespej izdvest.

X xxxx 16.12.2011

Zvanijam 15 minutes pari 22, vinji atteicas pienemt pasutijumu uz Ziepniekkalnu. Ideals servis!!! Neiesaku pasutit!

S sera 05.02.2012

šoreiz pasūtiju un ziniet svaigs un garsīgs, laikam tas atkarīgs no tiem kas strāda, atveda stundas laikā

S sera1 16.02.2012

Vēlos Jūs informēt, protams, ja Jums interesē Jūsu klienti un tas vai kāds vel no man pazīstamo cilvēku loka vel pie jums ko pasūtīs!
Esmu saskārusies ar nekorektu apkalposanu - kad zvaniju un prasiju pasūtīt suši, nosaucot savu adresi viņi man mēgināja ieskaidrot ka es dzīvoju nevis Teikas rajonā (bet dzīvoju pie Teikas krustojuma- kur vel vairāk Teikas rajons varētu būt?) bet gan Juglā, kad pasūtiju lielo komplektu pa 15ls vina teica ka man jamaksā pa piegādi 3ls !! Interesanti Jūsu darbinieki paši izvēlas cik grib iekasēt par piegādi kādam indivīdam? Kad jautaju kāpec tāda summa, pateica ka benzīns dargs?!! (interesanta taktika)
Esmu vīlusies Jūsu darbiniekos, ja Jums interesē savu klientu noturēšana (kad iepreikš pie Jums sūtiju tāda murga nebija!) tad padomājiet par saviem darbiniekiem, jo man vairāk negribās pie Jums neko sūtīt, kad saņemšu rupju, neiecietīgu un nepamatotu attieksmi.

Ar cieņu
klients

M marina______________ 18.06.2013

Man garšo suši, bet Domino Sushi vispār nevar ēst man tas negaršo.
Viņdien es biju restorana OLD SHANGHAI un tur patiešam ir GARšIGI suši!!! ;-)

I Ilziite !!! 12.06.2014

Sveiki, dazreiz mēdzu pasūtīt suši, nu tad tā, nesen sūtīju suši bija irstoši, birstoši, pasutijums neatbilstoš, nauda noskaitita, bet tur nav tas kas bija pasūtīts...esiet uzmanīgi, es pat nezinu vai varbūt pirms maksāt, tos parbaudīt kurjera klatbūtnē...

а анжелика2015 18.09.2015

Заказывали суши у них вчера. Суши были вкусные, цена соответствует качеству.
Ждали 1 час. Пурвциемс.
Всем советую.

Вот фото суши.
Которые мы зказывали.
Комплект СМС 65 шт. всего 16, 00 евро

Супер

A ArtWar2004 02.07.2023

Акрополь, сели посидет с ребенком на свободный столик, подходит охранник - тут сидеть нелься
Я- почему?
Оранник- тут доминос скоро будет открыт, это их столы...
Я- так они не работают еще, почему нельзя.
Охранник- ну они позвонили, нажаловались, что за их столик сели, вот, нельзя
Угораю, думаю отношение после открытия у них к людям врятли изменится, хотя и пица у них говнятина, не рекомендую

A ABC2023 27.09.2023

Pasūtīto picu un iepriekš apmaksātu uz konkrēto laiku ne atveda... Mājas lapā rāda kļūdu vai tekstu ka pasūtījumus īslaicīgi nepieņem, telefons atslēgts, sazināties ar viņiem iespējas nav...Paši nav zvanījuši ka kavēs vai nespēs pasūtījumu izpildīt. Tāda attieksmes pret klientu vel nebiju redzējis. Ne vienam neiesāku šo picēriju.