www.sudzibas.lv Domino Club 50 skrejlapas manā pastkaste

Domino Pizza - 50 skrejlapas manā pastkaste

Sveiki!

Vakar manā pastkastē tika iemestas 50 "Domino pizza" skrejlapas. Vai tā mēs saudzējam dabu?
Iegāju šīs picērijas mājas lapā vēloties uzzināt telefona nummuru kur varētu zvanīt un izteikt neapmierinātību šajā sakarā-piedāvāts tika tikai viens tālruņa nummurs-protams, tikai tas kur iespējams pasūtīt picu :) Zvanu un jautāju kā var sazvanīt šīs picērijas vadītāju-taču vīrietis kurš paceļ telefona klausuli man atbild, ka viņš ir šīs picērijas vadītājs /Laikam šis vīrietis visās trīs picērijās arī picu pats cep :)/. Pēctam sekoja ļoti ātra atbilde uz manu jautājumu par 50 skrejlapām manā pasta kastē, ka viņš par šādu lietu neko nezinot. Uz jautājumu kad tad viņš zinās, atbilde bija : " rīt 12:00"

Jauki. :)

I

I ilze 17.10.2008

Ak jā! Un vīrietis kurš pacēla telefonu pateica "aļo!" ???? Vai tā var atbildēt uz telefona zvaniem???

Z Zzz 17.10.2008

Tas tā, par to zvanīšanu uz Domino Pizza ceptuvi...

E endrju 17.10.2008

Vienkārši flayeristi smagi nohaltūrējuši:D
un par dabas saudzēšanu - bai ir starpība vai tos 50 flayerus iemet Tavā vai 50 dažādās pastakastēs???
Tāpat izmet!

I ilze 18.10.2008

Par
"Ilze, kā tu domā - Domino Pizza pati met reklāmas pastkastēs, vai to tomēr dara reklāmas izsūtīšanas firmas darbinieki?
Tas tā, par to zvanīšanu uz Domino Pizza ceptuvi..."

Atbilde:

Gribēju, protams, runāt ar vadītāju nevis ar cepēju -loģiski:)-taču viņu mājas lapā nekur nav iespējams atrast citus kontaktus/kā jau iepriekš minēju.../
Kā tu domā - vai Domino Pizza nepasūta reklāmas firmu?

I ilze 18.10.2008

Endrju->>>

" Jā nohaltūrējuši gan :)
Tikai nesaprotu kāpēc vispār šādas lapiņas būtu jāmet pastakastē? Kapēc nevarētu reklāmu ievietot internetā?

E ega 02.04.2009

To: Endrju->>>

Tu gan esi vai nu naivs vai arī muļķis, Endrju. :) Pastkastē met (un metīs) tāpēc, lai tie, kas nedzīvo tikai un vienīgi internetā, arī uzzinātu par tādu Domino Picu! Turklāt varbūt tad tu vari arī nosaukt pastkastes (kuru cilvēki tomēr čeko katru dienu) ekvivalentu elektronisko mēdiju klāstā? Vēl stulbi jautājumi būs? :)