www.sudzibas.lv Domina Velo novietnes

Domina Shopping - Velo novietnes

Nav pietiekami daudz velo novietnes pie Dominas. Nav iespējams pieslēgt velosipēdu, jo nav vietas. Pie katras velo novietnes pieslēgti vismaz 2 velosipēdi. Vai tiešām nav iespējams ierīkot papildus velo novietnes? Brīvas vietas, it īpaši, pie galvenās ieejas ir atliku likām!

A Andrejs 12.05.2018

Dominai tiešām vajadzētu padomāt par papildus novietnēm pie veikala ieejas. To ir par maz, cilvēki slēdz riteņus pie stabiem u.c. Būtu tiešām jauki, ja būtu papildus novietnes. Velobraucēju skaits tikai palielinās. Piemēram t/c "Alfa" to ir pietiekami un visiem pietiek vietas.

E Elīna Jansone 14.05.2018

Neisaku pie Dominas pieslēgt velsopēdus, 20 minūšu laikā velsopēds vairs nebija :(, jautājot vai var video ierakstus protams tai brīdi kameras bija uz miskastem pagriezušas ...
No Policijas arī bija teksts populāra zādzību vieta.