www.sudzibas.lv Domina Par zādzībām autostāvvietā

Domina Shoping - Par zādzībām autostāvvietā

Uzmanību auto zādzības TC Domina!!!

Šodien tika apzagts mans auto TC Domina autostāvvietā.Konkrēti šķīros no spoguļiem 200, 00 LVL vērtībā neskaitot darbu.
Jāatzīmē, ka saskāros ar neiedomājamu vienaldzību, neienteresētību, neprofesionalitāti un unikālu stulbumu no apsardzes puses.
Gribu darīt visus Domina Shoping TC apmeklētājus-neatstājiet savus auto bez uzraudzības, jo novērošanas kameras gan tur ir, bet vai nu tās ir tikai butaforija vai nav pievienotas monitoriem, jo apsargi neko neredz un apsargā tikai veikalu(pēc viņu vārdiem), tā kā stāvvietā var darīt ko grib.Labi, ka paliku tikai bez atpakaļskata spoguļiem, bet ne bez pašas mašīnas!
Vairāk šo tirdzniecības centru neapmeklēšu, jo citos TC jūtos drošāk.

Uzmanieties autovadītāji, ar cieņu sašutusī cietusī!!!

G

T Trūkumcietējs 20.06.2011

Zagļiem arī ēst gribas! Kaut biežāk šādas losenes brauktu iepirkties, arī šmigai iznāktu!

D DrosibasDienests 21.06.2011

Apsargiem nav jasarga jusu auto. Ja jus viniem samaksajet par masinas drosibu tad vinu to pieskatis. bet na haljavu to ne viens nedaris. viniem pietiek darba ari veikali. ta man skiet :)

D Dominusvobiscum 21.06.2011

Tas bija "žopings"!