www.sudzibas.lv Dolores Spa Slikts serviss

Dolores Spa - Slikts serviss

Labdien! Diemžēl esmu vīlusies skropstu pieaudzēšanā šajā salonā Dolores Spa. Iepriekš tādas rūgtas pieredzes nebija, tāpēc vēlējos atkal veikt šo procedūru. Bet šis salons vnk šokēja.
Viss sākās ar to, ka meistare ļoti neprasmīgi centās zem apakšējām skropstām palikt skoču/plēvīti vai ko līdzīgu. Vairākās reizes neveiksmīgi un ļoti nepatīkami!!! Pati procedūra ilgi vien 40 minūtes, par ko es biju izbrīnīta. Pirmais skats spogulī - nu labi. Ļoti uzmanīga biju vakarā, ne mazgāju acis, ne berzēju - pilnīgi neko. No rīta pieeju pie spoguļa - iekšējā kaktiņa skropsta karājas. Vēlāk izkrita. Neguļu uz vēdera, ļoti sevi kontrolēju, jo baidos, ka pamodīšos viena acs ar skropstām, otra bez! Ir pagājusi nedēļa ir izkritušas vēl dažas. Pārējās izskatās ļoti bēdīgi.
Uzskatu tā ir ņirgāšanās par klientiem. Nav nekā laba sakāma. Tādās iestādēs (mazos "saloniņos") meistaru kvalifikācija ir jāpārbauda regulāri un kārtīgi. Tie neskaitāmie diplomi pie sienām vispār ir īsti?! Neticu tiem!

F