Dolo Sia - Krāpnieki

Neiesaku sadarboties ar šo krāpnieku firmu. Viņi aizdod naudu pret nekustamiem īpašumiem uz ļoti maziem terminiem. Mana gadijuma 3 mēnesi īpašuma kadastrāla vērtība 30 000lati. Viņš aizdeva 15 000. Atpakaļ pēc 3 mēnešiem gribeja 16 000. Prasot viņiem nelielu pagarinājumu viņi pieprasa par katru nokavēto dienu 10% tā ipašums tika piesavināts šai krāpnieku neatmaksājot pilnu īpašuma vērtību. Un nu viņi to īpašumu pārdeva tālāk par 50 000€. Krāpnieks Normunds lapsa

I

D Daina57 02.12.2015

Cik zinu šī firma nenodarbojas ar naudas aizdevumiem. Cik noprotu kavējums ir Jūsu nolaidība - 10% par kavēto dienu, jo nespējāt atdod laikus, kā bija norunāts un pati gājāt uz šo risku. Ir bijis, ka kāds stādās priekšā kā kādas firmas darbinieks vai pārstāvis, ko Jums arī vajadzētu pārbaudīt - vai tiešām tā ir. Reklamētie, ātrie kredīti, kuri neatdoti laikā - novelk vēl vairāk Jūsu ādiņu. AIZŅEMOTIES - izvērtējiet vai spēsiet atmaksāt aizņēmumu un neskaitīsim svešu naudu, bet gan savu. Dzīvosim pēc iespējām - ne vēlmēm.