Dolce Vita - vakscija

Neapmierināja attieksme šajā salonā, administratore pat nebija uz vietas, nesasveicinājās, nepievērsa nekādu uzmanību...meistare neieklausījās, kad teicu, ka vasks ir ļoti karsts (tika veikta bikini vaksācija) un attieksme bija negatīva tikai tpc, ka man bija liela jūtība...par rezultātu neko ļoti sliktu nevaru teikt, protams, nav tik rūpīgi un nedaudz palikuši matiņi...Tikai attieksmes dēļ uz šo salonu vairāk neiešu...ja to var nosaukt par salonu...

K

L Laumaa 31.08.2012

Esmu kļuvusi par pastāvīgo klienti šajā salonā. vaksāciju taisu jau vairākus gadus, bet tik ātri, rūpīgi un gandrīz nesāpīgi man veic pirmo reizi.

J juul 09.10.2012

Veicu vaksāciju šajā salonā un nevienai citai to neiesaku:
1. "Meistare" strādā bez cimdiem (turklāt nenomazgājot rokas)
2. Pirms vaksācijas nenotīra (neattauko) ādu un neuzkasa talku vai tml.
3. Procedūru veic ātri un pavirši, ne pārāk piedomājot par klienta sajūtām un rezultātu
4. Beigās saskaita 5.80 + 5.00 un kopā dabūj 12.00 :)