www.sudzibas.lv Dolce Vita Sabojātas drēbes

Dolce Vita - Sabojātas drēbes

Nopirkām baltu kāzu uzvalku, aiznesām iztīrīt, jo veikalā mērot bija mazliet sasmērējies. Rezultātā saņēmām uzvalku, kuram bija pleķis, izkusušas pogas un uzvalks bija sarāvies! Nācās pirkt jaunu uzvalku, kaut gan pirmais nebija nevienu reizi uzvilkts!

J

A agate 05.08.2010

dolce kaka

A Anna 09.08.2010

Kāpēc vainīga Dolce??Vainīga ķīmiskā tīrītava, kura nekvalitatīvi veic savu darbu.

K karlis88 10.04.2012

Absolūti piekrītu! nodēvu uzvalku jaunajā DOLCE VITA aizkrauklē, un saņēmu to sabojātu!!! kompensēt protams neviens neko negrib! skopais maksā divreiz! jaizvēlas stabilas vērtības!

I Ilona Martuka 27.06.2016

Es arī nodevu dūnu mēteli tīrīt Jelgavā(tagad šie pārcēlušies uz Rimi), bet mētelis atnāca bez pūkas ap kapuci. Darbinieki centās pretoties, iespējams ka pūka nemaz neesot bijusi. Sazvanīju Dolce Vita atbildīgo Gati, kurš solījās 2 nedēļu laikā dot ziņu, varbūt ķīmiskajā tīrītavā atradīšoties. Palūdzu pretējā gadījumā kompensāciju naudas ziņā. Gatis apsolīja atzvanīt, bet protams, ka ne ziņas ne miņas. Kad zvanīju viņam pati, šī personā vispār necēla mobilo ne taja ne arī daudzās citās reizēs. Tagad mētelis, kurš maksāja 150 latus izskatās pēc ,,suņa,, .Šuvēja gan tika galā ar šo problēmu, bet secinu, ka šjā pieņemšanas punktā neko vairs nenesīšu un neieteiktu arī citiem to darīt. Ir labi, ja viss bijis veiksmīgi,varbūt mans raksts pat liekas smieklīgs, bet ja kādam būs līdzīga problēma, nedomāju, ka šis cilvēks būtu priecīgs.

S Signe Bitīte 08.09.2016

Drausmīga iestāde