Dolce Vita - Vaksacija

Хочу предупредить Вас милые Дамы!
Ходила в этот чудо салон на ваксинг без каких либо скидок и привилегий... Перед отпуском искала место где можно сделать ваксинг, остановилась на этом, так как в центре и выглядит солидно. Ни что не предвещало беды.. Ваксинг делает на вид очень милая девушка, которую я предупредила не однократно, что еду в отпуск, где большую част времени буду находится в бикини, на что она мне ответила, что сделает все наилучшим образом.. Началась процедура...Не одев перчатки не обработав места ваксации антисептиком, она сразу нанесла безумно горячий воск мне на кожу и тут же начала выдирать волосы..Боль я терплю стойко, но от этой даже слезы брызнули из глаз .. На просьбу сделать воск менее горячим, получила ответ, что он нужно температуры и то что он горячий мне просто кажется... В районе глубокого бикини у нее с первого раза не вышло сорвать воск, вместо того чтобы натягивать кожy, чтобы не было больно, она начала рвать еще раз...
В общем результаты:
- кровоподтеки во внутренней части бедра от колена и выше
- ожоги в части бикини, обращалась к врачу
- ожоги подмышкой, лечилась у врача, остался шрам в виде темного пятна
- некачественно сделанный ваксинг, только на 4 день моего отпуска смогла побриться и одеть купальник, так как врач запретила как либо механически воздействовать на обожженные участки...

Уважаемый салон Дольче Вита!
Только сейчас имею возможность к Вам обратится с просьбой уволить Вашего горе мастера, который нарушает санитарные нормы... Жалоба в PTAC уже написана, также как и в СЭС, ждите гостей!

K

Komentāri (9)

A aliepa 14.12.2012

Neticu visam iepriekš rakstītajam. Es taisu vaksāciju salonā Dolce Vita regulāri un esmu apmierināta ar meistares darbu. Esmu veikusi gan dziļo vaksāciju, gan arī kāju un padušu vaksāciju. Varu teikt, ka meistare strādā ātri un gandrīz nesāpīgi. Cik zinu, tad viņa ir vienīgā, kas taisa vaksāciju šajā salonā. Vēlreiz gribu teikt, ka NETICU sūdzētājai, tā nevar būt taisnība, tie ir klaji un nekrietni apmelojumi no rakstītājas puses!

D Dolce Vita 14.12.2012

Dārgā, Aļona- Kataleja!

Jau pirmajā teikumā Jūs sniedziet šeit nepatiesu informāciju- Jūs par pilnu cenu mūsu salonā nenorēķinājāties, bet gan par akcijas cenu, izlasot šo, protams tiek apšaubīts viss augstāk minētais.

Veicot vaksāciju Jums ne vaksācijas laika, ne pēc vaksācijas uz ķermeņa nebija nekādi zilumi, ne kā savādāk bojāta āda, Jums tika jautās vai vasks ir karsts, jūsu atbilde bija- nē.

Pēc vaksācijas gan jautājāt par talākajām iespējamajām atlaidēm nākot atkārtoti citreiz, gan tomēr paņēmāt mūsu vizītkarti, it ka jau lieki, ja viss ir bijis tik traģiski!

Lūdzam rast iespēju uz minēto salonu nogādāt ārsta slēdzienu, kā arī minētos foto uzņēmumus kurš ir veikts tieši pēc Jūsu salona apmeklējuma-14. novembrī, nevis šobrīd decembrī ar slēdzienu, ka apdegumi, zilumi, rētas, asinis un citi miesas bojājumi ir veikti no vaksācijas procedūras, karsta vaska, pretēja gadījumā viss augstākminētais tiek uzskatīts par klaju salona nomelnošanu.

Ar cieņu,

Dolce Vita.

K Kataleja 15.12.2012

Добрый Вечер!

Я думала, что после разговора по телефону Вы должны были понять, что претензий к салоны нет...Что смысла мне обманывать тоже нет..Зачем..Ну раз Вы тут вывернули все таким образом то для начала хочу Вам кое что пояснить..Я понимаю Вы не обязаны правильно понимать дефиницию законов, то как знаете не знание законов ведет к ответственности... Вы меня и всех здесь уверяете, что мастер по ваксации не обязан пользоваться одноразовыми перчатками... Так вот буду чтоль любезна и расшифрую Вам :

MK noteikumi Nr.22 "Noteikumi par higiēnas prasībām kosmētiskajiem kabinetiem"...
VI. Prasības apkalpojošajam personālam:
27. Veicot manipulācijas, kuru laikā ir iespējama saskare ar asinīm vai citiem bioloģiskajiem šķidrumiem, izmanto vienreizējās lietošanas cimdus.

Простите конечно, но при ваксации глубокого бикини есть биологические выделение... Да и подмышками присутствует хоть и не значительное, но количество пота...Которые Вы может и не в курсе, но относятся к биологическим выделениям... Учите законы и не будете выглядеть глупо во время оправдания..

Разговор с Вами с моей стороны закончен, согласно Латвийской Конституции я имею право на свое мнение и слово, я его высказала, предупредив о качестве Ваших услуг...Если есть претензии, то можем решить их согласна нормативным актам в Латвийском Суде.. Кстати и еще обвинения в клевете, а Вы именно в этом меня обвиняете, тоже уголовно наказуемо...

И еще доказывать, то что все требования у Вас соблюдены будите инспектору из Санитарно Ветеринарной службы..

С Уважение,
недовольный клиент
Алёна

Z zane_s 28.02.2013

Ideāla vaksācija, jauka meistare, veic vaksāciju ļoti rūpīgi un ātri, kas ir galvenais, jo sāpes tomēr ir dažāds jēdziens katram.
IESAKU!

M missisipi 01.05.2013

Pilnigi piekritu Alonaj tur vispar loti netiri un atteiksme tada pasa!!!

L Lolita123 12.07.2013

Pavisam nejauši uzgāju uz šo diskusiju un kā sertificēts kosmētiķis, mediķis, lektors un LKKA biedrs varu tikai piekrist par visiem simts pretenzijas izvirzītājai Aļonai, jo veicot bikini vai padušu vaksāciju IR JĀLIETO VIENREIZĒJIE CIMDI!!! Un lai nu kam, bet kosmētiķim ir jāzina, ka tieši zem nagiem baktērijas uc mikrobi spēj dzīvot līdz pat nedēļai, jo rokas mēs taču nesterilizējam!! Un lieki piebilst, ka pirms vaksācijas ir jāveic ādas attaukošana, attīrīšana, dezinfekcija ar tam speciāli paredzētu līdzekli, kā arī vaska temperatūrai ir jābūt klientam diskomfortu neradošai.
Dzirdot tādus stāstus rokas gribās apraut tādiem kolēģiem. Iemācieties strādāt kolēģi, savādāk C hepatīts sitīs aukstu vilni!!!

M mja 13.07.2013

aukstie vilni nak! uuuu, bisties, koljega!!!

L lieneka 22.01.2014

Tikko biju salonā - meistare strādā ātri un labi, ievērojot visas sanitārās normas, ar cimdiem. Biju ar kuponu, kas nekādi neietekmēja attieksmi no meistares. Iespējams, ka Kataleja vienkārši strādā pie salona konkurentiem.

X X patērētājs 21.07.2014

Varu teikt, ka arī biju šokā, jo biju šājā salonā 1.reizi. Dolce Vitas friziere arī bez Sertifikāta strādā. Vispār visas atmosfēra atbaidosā, salonā neviena cita cilvēka, neviena cita darbinieka, pretī iznāk friziere atbaidošā izskatā, nes pēc alhokola, viss kopumā šausmīgi, lai neteiktu vairāk!!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes