www.sudzibas.lv Dolce Vita salons Šausmīgas frizieres

Dolce Vita salons - Šausmīgas frizieres

Labdien!
Man šajā salonā bija briesmīga pieredze joprojām esmu šokā no redzētā. Mīļās meitenes, sievietes NEKAD NEEJIET UZ ŠO SALONU. Tur ir briesmīga apkalpošana, frsizieres dzērajas, kuras nekautrējas dzert klientu priekšā un frizētava pati pa sevi ir briesmīga, pilnīgs ūķis, tur viss ir netīrs, nobružāts tāda sajūta, ka mēbeles tajā tā saucamajā frizētavā ir atvilktas no izgāztuves.
Es biju tajā salonā vakar 27.02.13 man bija jāiet pēc kupona, kad zvanīju administratore teica, ka varu samaksāt uz vietas, tāpēc kuponu nenopirku uzreiz varu pateikt tikai paldies Dievam, ka to neizdarīju. Paskatotie uz tām visām briesmām protams aizgāju neizmantojot šīs briesmīgās iestādes pakalpojumus.

Katrīna

K

P pickins 11.11.2013

Dolce Vita salons Rīgā Brīvības ielā 103 - 1a.
Labdien!
Šajā salonā tika absolūti izķēmoti mati manai meitai. Nevaru spriest par citām frizierēm, bet "meistare" vārdā Vineta ir izcila cilvēku izskata kropļotāja. Ja jūs gatavojaties Helovīna ballītei vai kādam citam šausmu pasākumam, tad var griezties pie viņas droši - iznākums būs graujošs - vienīgā nelaime -ilglaicīgs - kamēr ataugs mati. Pasākums par 20 Ls - tikpat kā par velti...
MĪĻĀS DĀMAS - IZVAIRIETIES NO VILTUS FRIZIERES VINETAS KURA NAV SPĒJĪGA NORMĀLI NOGRIEZT MATUS, UN TIKAI AIZŅEM VIETU SALONĀ DOLCE VITA BRĪVĪBAS IELĀ!!!

D daidamons 28.11.2013

Dolce Vita salons Rīgā Brīvības ielā 103 - 1a.

Sveiki!

jā, diemžēl arī es uzķēros uz Pērkam kopā piedāvāto kuponu! nebija ne keratina maskas, ne galvas masāžas, par griešanu vispār nerunāsim :( matu gali izskatās tā itkā pati būtu griezusi, frizieres, ļoti nenopietnas, jaunas( ļoti jaunas!!! manuprāt praktikantes!)) meitenes, kuras, tiklīdz klients laukā pa durvīm mēģina viņu aprunāt, neskatoties uz to, ka to dzird salonā esošie klienti...

X X patērētājs 21.07.2014

Varu tikai piekrist iepriekšēji teiktajam, gribēju kaut ko pamainīt un nožēloju, ka uz turieni aizgāju, nogrieza, bet kā, ne matu masāžas, ne stilista, kā bija rakstīts uz kupona "Frizieris ar stilisti izvēlēsies tev piemērotāko matu griezumu", nekā tamlīdzīga, vienkārši cilvēku mānīšana. Kad to pateicu, bija neapmierinātas, frizierei jautāju sertifikātu, nevarēja uzrādīt, pati smirdēja pēc alhokola, nu tik šāusmīgā vietā vēl nebiju bijusi līdz šim. Domāju, ja salons atrodas Brīvības ielā, tad ir daudz maz vai līmenī, bet izrādās, tādas šausmas. Neiesaku nevienam apmeklēt šo vietu, jo pēc šīs frizētavas biju spiesta iet uz citu, lai visu pārlabotu. Friziere arī atbaidoša izskatā, tiaki visu laiku saka, lai nebaidoties, kaut kādā ugunsgrēkā cietusi vai tml., bet kaut kā sēdēju krēslā ar lielām bailēm. Pati biju vainīga, vajadzēja pirms tam aiziet un izpētīt vietu un frizieri, nekad tā nedarīju, bet šoreiz nolēmu riskēt un tā sabojāju sev garastāvokli, ka vairāk nevajag šādu nepatīakmu pārsteigumu.

M MAGMA 23.09.2014

Pilnībā piekrītu visam, ko raksta komentāros par šo izgāstuvi, kuru dēvē par frizētavu! Ja iet runa par darbu, alkohola reibuma stāvoklī, tad tas ir tīrais nieks salīdzinot ar ko citu. Ienākot frizētavā rodas iespaids, ka esi ieradies M mājā. Viss apkārt ož pēc nemazgātām padusēm, kurām pa viru sapūsts lēts dezodorants. Acīmredzot meitenēm pēc nakts darba nav bijis iespējas apmeklēt dušu. Īpaši izcēlās viena no pašpasludinātām frizierēm, kura bija gara auguma ar mazu surikātam līdzīgu galvu. Šai, ārēji atbaidošai būtnei, kura nepārtraukti runāja, par to, kur viņu un kā viņu, bija labi saskatāma deguna nāsīs ieķērusies baltas krāsas viela, par kuras izcelsmi var nojaust ik viens. Ja Jums ir vēlēšanās kļūt par vienu no infektoloģijas centra pacientiem, laipni lūgti!