www.sudzibas.lv Dolce Donna Nekvalitatīvas kompresijas zeķes

Dolce Donna - Nekvalitatīvas kompresijas zeķes

Nepērciet kompresijas zeķes veikalos Dolce Donna!!! Pēc ārsta ieteikuma iegādājos kompresijas zeķes, kurām pēc nepilna mēneša lietošanas sāka plīst papēdis. Jāatzīmē, ka jau pērkot, zeķubikšu iepakojums izskatījās izbalējis un pāris gadus nostāvējis, bet tad tam nepievērsu īpašu uzmanību.

Kad jautāju, vai ir iespējams zeķubikses samainīt, jo tām būtu jākalpo vismaz 6 mēneši, man piedāvāja veikt ekspertīzi par savu naudu, jo nekādu garantiju nedodot. Kad neatlaidīgi uzstāju, ka tas ir rūpnīcas defekts, man piedāvāja aizvest zeķubikses un Maskavas ielu, kur ir veikalu galvenais birojs un nodot "vietējam ekspertam", kura slēdziens bija - man esot pārāk augsts pēdas pacēlums, kas jāņem vērā iegādājoties zeķubikses!!! Kad minēju, ka, pirmkārt, eksperts nav redzējis manu kāju pacēlumu un līdz ar to nevar spriest, kā otrais arguments tika minēts, ka žeķubikses ir krietni valkātas (mazāk kā 1 mēnesi) un visi atbildīgie darbinieki esot atvaļinājumā!!! Tā kā kompresijas zeķes nav lētas, iesaku stipri apdomāt, kur tās iegādāties.