www.sudzibas.lv doktorāts "Venta" Zolitūde. Nevediet Bērnus pie dr. Kulišova!!!!!!!!

doktorāts "Venta" Zolitūde. - Nevediet Bērnus pie dr. Kulišova!!!!!!!!

Esmu šokā!!!! Mūsu ārsts atteicās iedziļināties bērna(6gadi) sāpju cēlonī !!! - un tas ir citāts no dr. Kulišova vārdiem , nerunājot vēl par rupjaiem izteicieniem , kuri tika veltīti manai mammai, aizvedot bērnu uz ārkārtēja gadījuma vizīti !!!!
Stāsts sākās ar to, ka jau pusgadu iepriekš ieminējos ģimenes ārstam dr. Kulišovam, ka mans bērns dažreiz sūdzās par sāpēm vēderā, uz ko saņēmu "ārsta" versiju, ka bērni bieži tā sūdzoties, jo simulējot un negrib iet uz dārziņu. Uzticējos "ārsta" viedoklim un likos mierā..
Pēc laika , bērns sāk atkal sūdzēties , es jau zinot "ārsta" viedokli pie viņa negriezos.. Paralēli tam, mēs braucam uz slimnīcu pavisam ar citu iemeslu, ārstējamies, saņemam izrakstu... Griežamies pie maksas speciālista , ko mums ieteica slimnīcā un viss ir ok .
Vēl pēc laika bērns sāk vemt, mēs atkal braucam uz slimnīcu, kur man jautā "vai esmu sūdzējusies ģimenes ārstam" , es saku "jā, jau pusgadu atpakaļ teicu , uz ko saņēmu izsmeļošu atbildi par bērnu talantu simulēt" Bērnu slimnīcas ārste par šādu versiju, maigi izsakoties pabrīnījās ! Lika man ar izrakstu , griezties pie dr.Kulišova un panemt nosūtījumu pie gastroenterologa. Ta arī darījām. šorīt mamma aizveda bērnu uz vizīti , pēc nosūtījuma. Uz ko :
1. Viņa saņēma morāli 5min. garumā par to, ka slimnīca iedevusi nepareizus izrakstus.
2. Ka mums nevis pie speciālistiem jāstaigā pēc izrakstiem , bet jānes tos līmēšanai kartiņā
3. Kāpēc viņš nezinot par sāpēm vēderā? Saņēmis atgādinājumu par situāciju, ar diagnozi "simulācija" dakteris pieklusa un skaisti noignorēja.
4. Beidzot saņēmusi nosūtījumu, bez bērna apskates, ar komentāru ka tagad citāts:"šai problēmā neiedziļināsies" mamma ar bērnu devās prom.
5. Ieskatījāmies nosūtījumā un mati uz galvas sakustējās. PAR pusgadu seno sūdzību - ne vārda, PAR vemšanu-ne vārda, iemesls nosūtīšanai esot tāds: ka vecāki bērnam dzert nedodot 1,5 litru ūdens dienā !
Nu vai pēc kaut kā tāda, tas ir ārsts???? Vai tiešām domā ka neviens , nekad un neko nenopublicēs un nenosūdzēs???
Protams , jau šonedēļ nomainīšu ģimenes ārstu, tas taču ir ārprāts!!!

I

I Inese83 13.03.2014

Nomainat ģimenes ārstu noteikti! Dakteris I.Kulišovs ir kolosāls, saprotošs, pacietīgs, izpalīdzīgs un profesionāls. Kad stāstu kāds mūsu ģimenei ir ģimenes ārsts, ne viens vien ir gatavs no Mežaparka braukt pie ārsta uz Zolitūdi. Bieži vien problēmas ir mammām nevis bērniem...

U Usme 06.06.2018

Nezinot visus faktus grūti spriest vai tik no mušas nav uzpūsts zilonis, jo ja mammaa tiešām būtu uzskatījuši ka bērna vēdersāpēm ir nopietnas, viņa atkārtoti griestos pie ārsta nevis vienreiz pirms pusgada tā starp citu to pieminētu.
Arī mani mamma ir vedusi pie ģimenes ārsta ar sāpēm vēderā, bet sākumā tās tika norakstītas uz manu ēšanu. Kad sāpes nerimās mana mamma mani veda atkārtoti tās pašas nedēļas beigās. Mana mamma negaidīja pus gadu un neskrēja pie citiem ārstiem sūdzoties cik slikts ir mans ģimenes ārsts.
Protams esmu saskārusies ar sliktiem ārstiem kam nerūp pacienti, bet nezinot stāsta pusi no ārsta, izskatās, ka ārsts slikts, bet mamma tik norūpējusies par bērna vēdersāpēm ka vajadzīgs pusgads un cits ārsts lai nomierinātu viņas nervus.