www.sudzibas.lv Doka Pica Negatavs ēdiens

Doka Pica - Negatavs ēdiens

Šodien biju aizgājis paēst. Pasūtīju gaļu ar fritētiem kartupeļiem (gaļai nekāda vaina). No sākuma apēdu kartupeļus, bija negatavs (ciets). Kad apēdu vēl dažus, tad bija pilnībā skaidrs, ka tie bijuši vārīti kartupeļi. Pasaucu kādu personu (neesmu nekad bijis sajūsmā (pat ne mazliet) par viņas attieksmi). Viņa strikti apgalvo, ka tā nav, jo vārīti kartupeļi esot pavisam prom un pēc formas esot tikai pusapaļi kartupeļi, nevis strēmeļveida.
Nesaku, ka nedrīkstētu izmantot iepriekšējās dienas vārītos kartupeļus, bet parasti tos izmanto kā ceptus, vai arī (ja galīgi vajag tos fritētos) tad vairāk pa vārīt eļļā, lai vismaz būtu nedaudz brūngani un kraukšķīgi. Un ir tak pilnīgi vienalga, kādā formā sagriezts, garšu tas nemaina.

Dainis 23.10.2017

Cik detalizēti izklāstīts incidenta apraksts, varbūt vērsieties KDAB ''Kartupeļu un idiotu apkarošanas birojā'' ?

K Kristers Andersons 24.10.2017

Vajadzēja sasniegt to simbolu skaitu. Ja jau Jūs tas neinteresē, nevajag iebāzt visur degunu un spamot.

Dainis 24.10.2017

Jūs ko? es šo sūdzību uztveru pilnīgi nopietni ir jāapvienojas un beidzot jāizbeidz šī noziedzīgā kartupeļu sindikāta darbība! Vai savas kakas arī pēc tam pētījāt? Ar nepacietību gaidām detalizētu aprakstu!

M Marite11 22.11.2017

Kādi jēli komentari. Tik nožēlojami...

N Nikolaas 23.10.2017

Šausmas

Ventilators 24.10.2017

Cik porcijas ēdi.. kartupeļus?
1. Sākumā apēdi kartupeļus;
2. Tad vēl vienu un tas bija ciets;
3. Štrunts ar vēderu izeju, pasūti vē kdažus kartupeļus un arī tos apēdi;
4. Jūs pasaucat kādu svešu personu un jautājat “Kur ir kartupeļi?”. Persona atbild: “Prom!”

Te labs KIT sanāk..

A Adam Woody 18.12.2017
Ēdiens

Pasūtiju biezo picu, liellopa gaļas pikantā. Mēsls, garšoja pretīgi. Mīklas vietā bija kaut kāda maize, nebija gaļas un kur nu vēl pikantums...
Maize, siers, gurķi un daudz majonēze. Pretīgi!