Doka Pica - Ēdiens

Bijām ar gimeni augustā DOKAPICA, viesmīle bija ljoti laipna,paldies,bija patīkami atrasties kafeinīcā, ar ēdienu bijām gan vidēji apmierinati,bet izdomājam ka dosim otru iespēju šai vietāi,jo kādreiz bijām ljoti apmierināti,varbūt atkarīgs no pavāra maiñas. Septembrī atkal izdomājām apmeklēt iestādi un šoreiz vīlos vel vairāk,jo no pasūtīta ēdiena kurš smuki apsrakstīts,negaršoja nekas,dārzeñi nebija izcepti,bet gan cieti,neteikšu neko par grila galju,kurai vispār nebija nekādu garšvielu vai marināde un vispār bija grūti noteikt ka tā bija pagatavota uz grila,tie bija parastie karbonādas gabaliñi bez nekā, ēdami bija tikai kartupelji.
Ljoti ceru ka sūdzības.lv lasa kafeinīcas priekšniecība un pieversīs tam lielāku uzmanību,jo gribās lai Liepājas pilsētā var garšīgi paēst.
Paldies

06.09.2023