www.sudzibas.lv DOGO Nedodiet saviem sunīšiem!

DOGO - Nedodiet saviem sunīšiem!

Mīļie draugi,gribu jūs pabrīdināt.Lūdzu, nepērciet un nedodied saviem sunīšiem DOGO barību!!! Nevediet uz patversmēm!!! šodien nomira mana tēta sunītis un vetārsts teica, ka tas notika tikai tādēļ ,ka tika iedota šī barība. Agrāk nekad nedeva DOGO,bet pirms nedēļas nopirka un tas izrādījās liktenīgi ļoti mīļam,skaistam un lielam suņukam!

R

B Bargaa 03.06.2015

Muļķības! Šo barību dodu abiem saviem suņiem jau ilgu laiku. Ļoti dzīvelīgi un veseli suņi!

S sensor 03.06.2015

ljoooti zheel. :( bet arii jaapiekriit, ka mans arii gadiem eed un viss kaartiibaa

raikina30 08.03.2016

Man tuvākie kaimiņi ar deva šo barību saviem suņiem, pieveda no ''Straumes'' lielo iepakojumu, jo pie reizes piegādāja arī lopbarību. Visu laiku bija labi, bet pēdējais vedums rada problēmas.
Kad zvanīja uz Straumi, viņi pat neklausījās un sāka klaigāt, atsūtīja vetārsti no turienes, kas pat no mašīnas neizkāpusi, sāka klaigāt, ka sunim jābūt piesietam (savā sētā) izbļaustījās , satracināja suni, pateica ka visi citi vetārsti, kas neko nesaprot un tikpat histēriski aizbrauca. Tā arī neko neizdarījusi, ja nu vienīgi atstāja neaudzinātas histēriķes priekšstatu par sevi. Pat nepacentās neko noskaidrot, visu tikai noliedza un sauca par stulbeņiem. Un par suņa vainu apgalvoja, ka iemesls ir tam, kad saimniece pirms pāris mēnešiem slimojusi ar plaušu karsoni - suns no tā esot inficējies :)) nevis ar barību
Nekad vēl nav dzirdēts kas tik apsurds, bet tā runā izglītoti cilvēki.