www.sudzibas.lv dogmar.lv Internetveikals

dogmar.lv - Internetveikals

Labdien!
Vairums no lapā ievietotām precēm nav pieejamas, aizbildinas ar eiropas noliktavu un piedāvā citus variantus, vienā vārdā makšķerē klientus ar pievilcīgām cenām, kuras neeksistē!!!
Nekā personīga, bet NEIESAKU!

P

A Ance 10.11.2011

krāpnieku kantoris

X x-pelite 18.12.2012

Pilnīgi piekrītu! Nepasūtat tur preci! Man bija tā..., veicu pasūtījumu, zvanīju, viņi solījās atzvanīt, jau 3 diena nezvana, bet paskatoties pasūtījuma statusu, ieraugu ka PRECEI CENA PALIKUSI DĀRGĀKA!!!Vai nez maz viņi tā drīkst darīt, ja prece jau ir pasūtīta????? Ieiet manā pasūtījumā un samainīt cenu? Rīt zvanīšu redzēs ko teiks!

N no coment 07.02.2013

Krāpnieku kantoris 100 %. Vairs nepirkšu no šī uzņēmuma!!! Tur strāda cilvēki, kas nemāk runāt atbilstoši.

S stephano 22.02.2013

Man arī likās, ka prece palikusi dārgāka, bet nē, tur vnk pieskaitās piegāde 3 vai 5 ls. unspiežot sīkāk tas viss uzrādas, bet par precēm gan ilgi piegādā un daudzas preces kas rāda, ka ir patiesībā nemaz nav. Tagad gaidi vai atzvanīs tad varēšu dot slēdzienu.