www.sudzibas.lv dogmar.lv DOGMAR - KRĀPNIECĪBA

dogmar.lv - DOGMAR - KRĀPNIECĪBA

DOGMAR.LV-KRĀPNIEKI. Pēc priekšapmaksas saņemšanas sākas melošana. Pirmie meli, ka mašīna kavējas, nākamie, ka mašīna nav atnākusi, pēc mēneša melo ka naudu atdos divās nedēļās. NEPĒRCIET NO VIŅIEM NEKO!!!! Cietušajiem iesaku griezties policijā. Jo vairāk cilvēku to izdarīs, jo ātrāk to kantori aizvērs. roka

R

Z zveda 20.06.2013

Biju pasutijusi cepeSkrasni pirms Jauna gada, CENA LOTI PATIKA:) NAuda bij uz rokam, gribejas to noteret, bet neparmaksat. Pasutiju cerot ka daBuSu uz Jauno gadu. Dabuju gaidit, jo maSina kavejas. Es sagaidiju biju loti laimiga, par preci un par piegadi. Ekonomija bij 50LS. JA pirktu parasta veikala.

L ledija18 23.06.2013

Visnotaļ jāpiekrīt! Nevienam neiesaku šo internetveikalu. Vadībai pirmkārt jāiemāca savai darbiniecei latviešu valoda, otrkārt krietni vien jāpiestrādā pie apkalpošanas kvalitātes. Sola daudz, bet neizdara neko. Pērkot te, iespējams, ietaupām dažus latus, bet vai tas ir tā vērts? Katrā gadījumā atkārtotus pirkumus neveikšu un citiem neiesaku.

Z zveda 24.06.2013

priekS manim 50ls ir liela neuda, ir ari iespeja pirkt veikala tad vel vairak dabutu maksat;))

Your Europe 26.06.2013

Lai uzzinātu vairāk par savām tiesībām, iepērkoties internetā, varat apmeklēt interneta vietni http://europa.eu/youreurope/citizens/shopping/buy-sell-online/index_lv.htm!

I ingaja 22.08.2013

Iekārtojot visu dzīvokli, pirku 6 sadzīves tehnikas vienības. Sākumā bija problēmas ar komunikāciju, bet, lai ietaupītu 100-150Ls varu runāt arī krieviski ;)) Ar preču saņemšanu nekādu problēmu nebija, solītajā datumā viss bija noliktavā.