Doctor Dent - Zobu pastas

Jau divus gadus atpakaļ man bija smaganu iekaisums. Pēc ārstēšanas man divus gadus smaganas bija sāpīgas, sāpes nepārgāja, reizēm pat pastiprinājās. Zobārsti man ieteica lietot sarkano " Lakalut" zobu pastu vai "Prezident" tieši smaganu problēmu novēršanai. Pirku regulāri dargās zobu pastas, bet jēgas pilnīgi nekādas! Kā saka: vai izmazgāju zobus ar labo zobu pastu vai pa logu skatījos - viens rezultāts.
Šovasar, veikalā Mego (Saulkrastos) par 55 santīmiem nopirku zobu pastu Doctor Dent (ražots Bulgārijā), jo tajā dienā, kā atceros, nebija lieki 3 lati, nopirku to lētāko...
Te nu brīnums - bija cauri tikai puse tūbiņas un smaganu sāpes pārgāja! Domāju, ka sakritība, nopirku vēl vienu paciņu, nu nesāp man tās smaganas! Rudenī atbraucām uz Rīgu no vasarnīcas un nebija Doctor Dent, mazgāju ar citu, pēc pāris nedēļām atkal manas smaganas kļuva jūtīgas.
Tagad esmu iegadājusies piecas tūbiņas un mazgāju ar Doctor Dent par 55 santīmiem. Neticēsiet! Nekādu smaganu sāpju!!! Gribu piebilst, ka es neesmu zobu pastas Doctor Dent izplatītāja...
Izrādās - cena nav tas noteicošais! Un reklāmas - ne pa visam!

I

G GRAFS 04.12.2011

IEVA KAS TU CIETUMA SEDI KA JAPERK 5 TUBINAS ZOBUPASTAS.. IEMACIES MELOT UN NETRAUCE MANI AR SAVAM MULKIBAM..

G GADIGAMATE 04.12.2011

STULBUMS ATBRAUCI NO VASARNICAS UZ RIGU UN NAV ZOBPASTAS. VAI VINU JUMS TUR VASARNICA RAZO. DOMA IEVA PIRMS RAKSTI . NAV TEV SMAGANU IEKAISUMS BET SMADZENU..

T Točno 04.12.2011

Točno glupa bāba! paņem samērcē vati šnabī, uzliec uz smaganām un viss kārtībā!

* *** 05.12.2011

...Tad atnāca Točno ar Grafu un pārvērta portālu dauņu tusiņā. Točno!!!

E ELLIO 06.07.2019

Zobi ir jātīra divas reizes dienā pa trim minūtēm, zobu birstei jābūt mīkstai un tā jāmaina ik pa diviem mēnešiem. Zobu starpas ir jādiego! Tad arī nebūs smaganu iekaisuma.