Dobermaņa kucēni - krāpšana

Sieviete dikti reklamē savus izcilos kucēnus, un cenšas apmānīt nezinātājus. aizbraucot apskatīt kucēnus uzreiz to skaidrs, ka šie tā sauktie "audzētāji" nodarbojas ar dažādu šķirņu suņu pavairošanu, kas parasti nav laba zīme, jo tādiem cilvēkiem nerūp dzīvnieku veselība, bet tikai cena, kas ir uzpūsta no viltus ciltsrakstiem un neskaitāmajām godalgām izstādēs, precīzāk, aprakstot situāciju: jebkurš no ārzemēm atved suni, šajā gadījumā dobermani ar kupētām ausīm, asti un apšaubāmiem ciltsrakstiem. nākamais solis ir piesaistīt 3.personu, kas būs kluba īpašnieks un reģistrēt klubu, kuru neviens normāls klubs neatzīs, līdz ar to klubu mainīt jūs nevarēsiet un čempioni būsiet tikai savā šaurajā kluba lociņā. klubu izveido, lai rīkotu savas iekšējās "starptautiska"mēroga izstādes, kurās mēs jau zinām, kas būs čempions Nr.1, kad diplomi ir sakrāti(uzrakstīti), sākas ''čempionu" masveida pavairošana, pārošanas aktu protams paraksta tā pati piesaistītā 3. persona, kura šo suni pasludinājusi par čempionu, vēlos piebilst, ka normālā klubā suņu pavairošana ir stingri reglamentēta un iepriekš obligāti ir jābūt veiktām noteiktām veselības pārbaudēm, kā arī jāiegūst novērtējums noteiktā skaitā izstāžu, šajā gadījumā kucēniem nevar būt ciltsraksti, jo viens no vecākiem nav piedalījies nevienā izstādē, kā arī pastāv bažas par kucēnu veselību, jo šādus klubu veido, lai apietu nepieciešamās veselības pārbaudes!
īsumā, mīļie cilvēki, neesiet slinki un lētticīgi, veiciet izpēti, par kucēnu vecākiem, klubu un pašu "audzētāju".
P.S. šis audzētājs nav reģistrējies(arī iepriekšējos metienu nekur neuzrāda), klubu var nosaukt par tējas dzeršanas apvienību, visu uzrādīto dokumentu vērtība ir tik pat liela, kā mājās uz nagliņas uzkarinātam WC papīra rullītim!

C critical thinker 24.11.2016

kāpēc frāze 'mīļie cilvēki' man rada zosādu?

J Jānis Mypky 28.11.2016

tiešām nezinu

MAITA...

T TerēzaXCX 30.11.2016

Pārdevēji - aizdomīgs pārītis, kucēni pat nav kaut kā atzīmēti, lai atpazītu, aizbrauc izvēlies vienu bet tāpat dabūt vari jebkuru citu...plus pat nepaspej tikt mājās, kā pusceļā jau prasa, kad pārskaitīs naudu...aizdomīgi...labi, ka atradu šo rakstu, noteikti nepirkśu no viniem

R Ramona Klavina 01.12.2016

Ievadiet atbildes tekstusveiki NEIESAKU NEVIENAM PĀRDOT KUCĒNUS ŠIEM CILVĒKIEM,IR ĻOTI NEPATĪKAMI,UN APMELOJOŠI CILVĒCIŅI.

T TerezaXC 14.12.2016

Ha ha smiekli nāk, tad, kad biju skatīties kucēnus, gan dziedājāt citu dziesmu. Viss šeit rakstītais ir taisnība un Jūs to labi zinat

R Ramona Klavina 04.01.2017

meli meli mani kuceni ir ar visiem dokumentiem.paldies ka nepardevu rezerveju jums kucenu.NIEIESAKU NEVIENAM PARDOT VAI REZERVET SIM PARITIM,VIENKARSI PRETEKLI...

D Daniels Klavins 01.12.2016

Cik saprotu jūs nemakat audzināt kucēnu.cik labi ir kā jums nepārdeva kucēnu.nevajadzetu apmelot suņu audzētāju.problema ir jusos.

T TerezaXC 14.12.2016

Izlasiet no sākuma par ko ir sūdzība pirms rakstat savus komentārus

R Ramona Klavina 04.01.2017

sveiki iegadajos kucenu superigs.Cik ilgi apmelosim?visi dokumenti ir kartiba,cilveki iesaceji,

X xcxc 12.01.2017

cik ilgi savos sludinājumos melosiet cilvēkiem?

X xcxc 12.01.2017

pati no sevis iegādājāties, Kļaviņas kundze, kucēnu māte nav laba šķirnes pārstāve, kā arī Jums būtu jāzin, ka suga ir suns un šķirne ir Dobermanis, tas, ka jūs kā audzētāja to neziniet vēl jo mazāk rada vēlmi no Jums pirkt.