www.sudzibas.lv Dobeles slimnīcas terapijas nodaļa Attieksme pret tuviniekiem un pacientiem

Dobeles slimnīcas terapijas nodaļa - Attieksme pret tuviniekiem un pacientiem

Nedod
dievs nonākt Dobeles slimnīcas terapijas nodaļā. Pie Dr. Orbidāna. Mana mammīte tur nonāca 2 reiz jūnijā ar 5 dienu starpību. Smagā stāvoklī un guloša.28.06 23.15 viņa beidza šīs Zemes gaitas Dobeles slimnīcā. Vai Dr. Orbidāns atceras, kas ir hipokrāta zvērests? Lai tiktu apciemot, pabarot, padzirdīt mammiti, katru dienu jāzvana un jālūdzas Dr. Orbidānam, jāprognozē kādā būs noskaņojums, vai tiksim, vai nē. Kas viņš ir dievs, ka var izlemt cilvēka likteni, laist vai nelaist piederīgos pie smagi slimā cilvēka, dzīvot pacientam, vai nē? Protams viņam tas ir kārtējais pacients no sac, kam ir ap 80. Gadiem... Tādi jau nav vajadzīgi, nav jāsniedz cienīga aprūpe.. Jo, nēesot jau darbaroku... Un Dr. Orbidāna teiktais, ko jūs te vazājaties tukšām rokām.. Saproti kā gribi.. Pa pilsētu klīst dažādas runas par šo dakteri. Visi zin par viņa
neģēlībām, bet ne ko darīt nevar... Nelikos mierā par šādu attieksmi. Zvanīju Dobeles slimnīcas valdes priekšsēdētājam Dr. Leonam zariņam... Atbilde - Laidis, tiksiet pie mammas.. Bet nekas vairāk.. Jo jēdziens cienīga aprūpe ir arī svešs..
Bet šeit vietā teiciens roka roku mazgā..
Protams manu mammiti vairs neatgriezt dzīvē.. Bet ticu, kā dzīvē ir kā bumerangs..
Paldies ātrās palīdzības brigādei, loretai un jaunam dakterim (diemžēl vārdu un uzvārdu nezinu) kas, bija pretimnākoši, iejūtīgi un

saprotoši uzņemot manu mammīte slimnīcā-cilvēki savā vietā... Paldies!

S

Komentāri (2)

Arkukušjans 10.07.2022

Saprotamas Jūsu emocijas, bet..Vispār jau slimnīca nav iebraucamā sēta, covid neviens nav atcēlis, ir noteikumi. Nevar tur tuvinieki nākt un iet kad grib, padzirdīt pabarot, tam ir personāls.

P PatiesiibasMeka 10.07.2022

Kā izlemjas tas cilvēka liktenis, ārstam liedzot ierašanos? Būtu apciemojuši, dzīvotu?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes