Dobeles pilsētas pašvaldības SIA "Namnieks" - Rēķins par liftu

SIA "Namnieks" ir vienkārši nepārspējama "šaraškina banda"!!!
Atsūtīja rēķinu par dzīvokli (par martu), kurā norādīja, ka mums tagad ir jāmaksā arī par liftu, bet Mēs dzīvojam 2.stāvā, kur nav ieejas liftā vispār!!! Arī 1.stāva iedzīvotājiem ir jāmaksā par liftu, kas tas ir vispār??? Kā var tā ņirgāties par cilvēkiem???

S Sergejs 11.03.2009

Vse pravilno. Est pravila MK (nomer ne pomnju), kotorie pozvoljajut vistavljat scheta za lift ziteljam vseh etazej. Konechno est vozmoznost ne platit ziteljam pervih i vtorih etazej, no eto dolzni reshit sami zelci doma kto budet platit, a kto net.
Sam stolknulsja s takoj problemoj. Pozvonil v kontoru po zachite prav potrebitelej, te otvetili chto vse zakonno.

J Juris 11.03.2009

Da, tak ono i Jestj! LIFT ME UP!

. ....kl 11.03.2009

Palasi MK noteikumus Nr 1013 no 09.12.2008.

NU šī nav vienīgā sūdzība par liftiem. Protams tas punkts tajos noteikumos ir absurds.

MK noteikumos Nr 999 no 16.12.2006 rakstīts, ka īrnieki (neprivatizēties dzīvokļi) maksā par liftu no 2 vai 3 stāva uz deklarēto cilvēku skaitu, bet (MK not, 1013) īpašnieki no pirmā stāva uz īpašumu skaitu.
Palasot atbildes uz sūdzībām, ierēdņi liftu pielīdzina mājas jumtam, trubām utt. Lifts nav tas pakalpojums, kurš'būtu ļoti svarīgs, jo ja lifts salūztu, tad māja jau no tā nesabruktu. VAi ne?
Tas ir tas pats, ka ja mājā ir ievilkta kabeļtelevīzija, bet es viņu nelietoju...man ir šķivis aiz loga. Man takš par to mājā ievilkto kabeļtelevīziju nav jāmaksā. Tas pats ir ar liftu.

H Hrjusha 11.03.2009

Es strādāju vienā no Rīgas namu pārvaldēm... Mēs tos MK noteikumus neņēmām galvā...atstājām kā ir no trešā stāva visi deklarētie maksā par liftu.

Padoms mājas iedzīvotājiem: sasauciet mājas kopsapulci un nolemjiet paši kā apmaksāsiet par liftu un to iesniedziet savam apsaimniekotājam.