LV RU

Dobeles Dzirnavnieks - Jānis Amsils

BRĪDINU. Sadarbojoties ar as Dobeles dzirnavnieku pievērsiet uzmanību avansa rēķina summai (ja ir priekšapmaksa) un tai summai uz rēķina ko jums atved šoferis ar preci.
Paskaidroju- uz e-pastu tu saņem priekšapmaksas rēķinu, piemēram, 100 Ls tu samaksā- tev atved preci, bet tur summa jau 110 Ls tu (neievēro) paraksti pavadzīmi /rēķinu un starpība 10Ls ko tu viņam esi jau parādā. Shēma vienkārša, bet efektīva.
Jāni, Tu laikam savādāk to desmitnieku nemāki nopelnīt.

T

Komentāri (11)

A aramiss 04.12.2013

pričom te Jānis muļķi?...Dobeles dzirnavnieka šefs ir Kristaps Amsils, un viņa brālis strādā FF Foods (Lango)! Domā ko raksti āmur!

D Dobeles dzirnavnieks 05.12.2013

Oficiāls komentārs no AS "Dobeles dzirnavnieks"
Pēc šī komentāra saņemšanas uzņēmums ir pārskatījis pēdējo mēnešu pavadzīmes, lai identificētu un atrisinātu šo situāciju. Tomēr komentārā atspoguļotā kļūda uzņēmuma oficiālajos dokumentos nav atrasta, kā arī līdz pat šim brīdim neviens ar šādu sūdzību pie mums nav vērsies, kas liek domāt, ka portālā www.sudzibas.lv ievietotā sūdzība ir bez pamatojuma. Mēs būtu ļoti pateicīgi par šāda veida jautājumu risināšanu tiešā komunikācijā ar uzņēmumu vai atbildīgo darbinieku. Apzināmies, ka cilvēciskā faktora rezultātā ir iespējamas šādas situācijas, kuras var atrisināt tiešā komunikācijā ar uzņēmuma atbildīgo darbinieku. Ikvienu AS "Dobeles dzirnavnieks" klientu aicinām pārbaudīt dokumentus atbilstoši saņemtajai precei un par jebkurām neprecizitātēm nekavējoties sazināties ar klienta kontaktpersonu, kas norādīta uz preču pavadzīmes/rēķina.

T toms2 12.12.2013

EU TU aramiss, kur tu tekstā redzēji, ka runa iet par dzirnavnieka šefu. Otrkārt ieej www.dobelesdz...lv sadaļā kontakti un tur viņš ir- tikai bez sejas.

A aramiss 17.12.2013

Eu tu toms2 - izurbini degunu un sāc lietot savas mazās smadzenes!

Nandia 17.12.2013

Toms2 - izklausās pēc aizkaitināta tīneidžera, tāpēc arī neējdz neko un mēģina nomelnot kādu personu vārdā Jānis, kas strādā Dobeles Dzirnavniekā.
Tom - kaunējies būtu tik mūļķigas tenkas sadomāt.

K kiborgs 02.04.2016

Produkta kvalitāte. Griķi ož pēc pelējuma pat putni negrib ēst.Liktu pašiem ēst savu produkciju kamēr aizrītos, zinātu kā tirgot mēslus.

M MuhamedsAlli 01.09.2016

Zelta saule manuprāt nav nekāda sakara ar Dobeles dzirnavnieku. Izguli dzērumu.

H Haramblewasaninsidejob 10.09.2016

Viņu šokolādes keksa tekstūra ir kā kinektiskās smiltis man šķiet ka viņi kautko slēpj no mums.

H Haramblewasaninsidejob 10.09.2016

Ziniet, es arī to ievēroju, pateicos, ka kāds no mums vismaz cenšas izzināt patiesību.

H Haramblewasaninsidejob 10.09.2016

Oficiāls komentārs no AS ''Dobeles Dzirnavnieks''
Mēs neesam vainīgi, ka jūs varbūt nemākat gatavot...

K kiborgs 10.09.2016

Как можно с этого приготовить.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes