Dobeles autobusu parks - Slikts serviss

Šodien braucot no Rīgas uz Dobeli ar attiekšanās laiku 14: 20 šoferis uzņēma pilnu mikroautobusu. Mikriņa uz katra otrā krēsla bija pakarināts zīmītes kā sēdēt nedrīkst bet šoferis to neievēroja, kā arī mutes, deguna aizsargi ne visiem bija.

I Ilmars Kalnins 22.05.2020

Un ko tu ar to gribi pateikt. Tagad drīkst uzņemt visas sēdvietas. Mutes aizsargi, pirmakrt Jums to vajag pat bez karantīna un tā nav šofera atbildība vispar. Pērkiet sev masīnu vai ar taksi ja nepatīk

I Ilmars Kalnins 22.05.2020

Un laikam vēl brauca līdz Jelgavai, aizņemot vietas un kāds Dobeles iedzivotājs netika uz mājam, bet pēc 15 min brauc lielais Jelgavas autobuss un vilciens pēc 13 minūtem ir

G [email protected] 22.05.2020

Izlasiet uzmanīgi uzrakstito! Nevis rakstiet lai tikai kaut ko uzrakstītu! Mutes aizsargi ir obligāta prasība šobrīd. Kam dēļ tad ir vajadzīgs sēdvietu plans un norādes..Un ne tev man teikt ar ko man braukt un ko man pirkt!

I Ilmars Kalnins 22.05.2020

Obligāti un vai tu pateici pasažiežierim to, uzradīji viņiem to, vai sedēji un baidījies un interneta, ja baiga fifa esi? Man uz tevis pie vienas vietas, vienkarši rekomendēju citus variantus nenormala pasažiēre. Nepatīk viņai ka mikriņš ir pilns, ah tu nabadziņa, taksi brauksi divata

Vagons Komā 26.05.2020

Vagonā, kurā es braucu, vajadzēja dubltto gāzsmaksku