www.sudzibas.lv Dobbermane I., zvērināts notārs Attieksme pret cietušajiem Maximas traģēdijā

Dobbermane I., zvērināts notārs - Attieksme pret cietušajiem Maximas traģēdijā

Bijām šodien pie notāres, pa tālruni teica vienu tikšanās laiku, bet sev pierakstīja pavisam citu, atnākot "nepareizā laikā" dabūju pa galvu. Uz jebkuriem jautājumiem saistībā ar juridiskām lietām neskaidri atbildēja pie tam ļoti nelaipni, steidzīgi. Pats interesantākis, ka uz jautājumu: ko? kur un kā? kārtot lietas, atbildēja : "Jums ir jāgriežās pie notāra", loģiski radās jautājums pie kā tad es atrodos uz doto brīdi? pie pārdevējas vai pie notāres? Nerunājot jau par to, ka cilvēks pat neizteica līdzjūtību ar ko bija arī jāsāk mūsu sarunu. Protams, varbūt ir tāda attieksme saistīta ar to, ka notāri ir vienojušies neņemt naudu par sniegtajiem pakalpojumiem???

S smīkņa 04.12.2013

Varbūt problēma ir tajā, ka tu tagad visiem baigo upuri tēlo?

Un vai esi droša, ka runāji tieši ar notāri, nevis viņas palīgu?