www.sudzibas.lv Dmiro Обман

Dmiro - Обман

Охранная компания Dmiro уже много лет на рынке охраны обманывают своих сотрудников. Налоги платят не все, никаких социальных гарантий, придумали непонятные штрафные санкции с работников.. И почему то все молчат. Никогда уважаемые коллеги не работайте в этой гнилой фирме, вас обманут на все 100%. Уже не знаем куда жаловаться на эту левую кантору"рога и копыта"но будим писать выше.

B Bekprod 15.02.2019

Ну если не нравиться то не работай там, не вижу проблемы! Писать выше толку нет! Они всё равно суд возьмут, а ты в летишь на бабки!

STUKACHS 28.07.2019

Nevajag būt kūtriem un vairāk šos šaraškin-kantorus vajag pa dažādām sociālajām vietnēm izvazāt. Lai par viņu darbību pēc iepējas vairāk tauta uzzina. Tad arī rezultāts neizpaliks.

Dmitry Resnais 28.07.2019

Nezinu vairs nevienu veikalu kurā apsargi nestu materiālo atbildību par alkohola iztrūkumu. Ja nu vienīgi Dmiro apkalpojamie klienti. :)

STUKACHS 28.07.2019

Jelgavā, Dobeles šosejā 7 šī šaraga patstāvīgi meklē apsargus. Jau nojucis skaits cik reizes tā jau savu nosaukumu mainījusi. Potenciālajiem darba meklētājiem strikti iesaku pat nemēģiniet šajā galīgi kreisajā kantorī strādāt. Nodokļi garām, par it kā nozagto alkoholu materiālā atbildība isāk sakot piečakarēs uz visiem 100%. Tie kas tur strādājuši par šo kantori tik daudz informāciju izplatījuši ka šim šaraškin kantorim jau problēmas atrast darbiniekus. Palasiet, paanalizējiet informāciju un nenāksies nožēlot!

B Bekprod 28.07.2019

Нормальная фирма! Работать можно.