DLV SIA - Krāpšana

Neiesaku strādat šajā uzņēmumā.
Sāku strādāt 2022 gada septembra vidū, pirmais kas nepatika ka meitenēm izmaksāja algu mēneša pēdējā dienā un tikai pusi! Otru pusi pat nepateica ka izmaksās. Līguma rakstīts ka algu maksā 20-30 datumam. Nostrādāju oktobri un pus algu saņēmu 1. Novembrī. 2 novembrī izmaksāja visu, jo uzrakstīju atlūgumu un iesniegu Vdi. Bet pārējās meitenes vēl joprojām gaida savu pus algu. Neviens neko nezin, kad būs. Citās zālēs darbiniekiem pat pusi neieskaitīja. Un cik sapratu no darbiniekiem tas ir regulāri. Pietam vēl ja ir bijuši lieli laimesti, tad algas negaidiet. Salaspilī un Maskavas ielā algas ir samazinātas uz 2,84 Eur/h bruto, ja zālē neizpildīs plānu. Šī ir azartspēļu nozarē, kāds vispār plāns?
Priekšniecībai vispār ir pilnīgi uzspauļt uz darbiniekiem. Meitenēm pašām ir jāpērk kalkulatori, pildspalvas utt. Pat kases lenta! Par ko naudu neatgriež. Maksāt negrib, nodrošināt darbam nepieciešamo arī nevar. Neiesaku strādāt šajā kantorī. Un + izlamāt ar rupjiem vārdiem krieviski arī ir norma dažiem administratoriem!