DK NAMI, bijushie SIA JUKOS PLUSS - Kraapnieciiba

DK NAMI, kas pirms tam bija paziistami kaa SIA Jukos pluss turpina apkraapt cilveekus ar viltu izspiezjot naudu un sniedzot nepatiesu informaaciju un maldinot! Uzskatu ka taa ir klaja njirgaashanaas+ veel arii nelikumiiga, un vinjiem par to ir jaasamaksaa! Nezinu, ljautinji-visi, kurus shie smerdelji apkraapa, ejam un uzrakstam zajavu mentenee, lai to zurku midzeni izpurina taa riktiigi! Jau peec liiguma pirmaa punkta mees esam uzvareetaaji, jo tur ir rakstiits, ka shis liigums tiek nosleegts bez SPAIDIEM un MALDUS, bet taa tas nav!Rakstiet man visi uz e-mailu, kurus piekraapa shii firma un mees ar vinjiem tiksim galaa! Es plaanoju jau riit veersties policijaa ar iesniegumu par sia DK NAMI kraapnieciskajaam darbiibaam! Ne jau man tos 30LS ir zjeel, bet gan tas, ka tie meesli taa briivi var visus muus un juus taa vienkaarshi apchakareet, palikot nesodiitiem! Veeliet man veiksmi, un drosmiigie- pievienojieties!

SIA DK-NAMI
Regjistraacijas Nr 40003752960
Vinju juridiskaa adrese ir Rītupes 16-1, LV-1019
Ofisa adrese Merķeļa 11-328
Īpašniece ir Kira Vasiļjieva- iespējams ka ar personas kodu 010684-11354
Sabiedrotaa kraapšanā ir Svetlana Vasina, tel. 29891953

Veelreiz visus apkraaptos luudzu man pievienoties un rakstiet man uz e-mailu jebkaadu info, kas vareetu paliidzeet aptureet sho kraapnieku baru!
Paldies!

J Jana 09.05.2009

Esmu pietiekami nikna uz visu šo padarīšanu, jo mani arī apkrāpa! PIEVIENOJOS!
Lūdzu e-pastu, jo šeit kkā neredzu!

L Lāsma 23.03.2010

Njā, man tieši tāda pati problēma - aizgāju, samaksāju, iekritu. It kā manā klātbūtnē sazvanīja saimnieci un sarunāja tikšanos pēc pusotras stundas. Nepietiek, ka saimniece neieradās un nebija sazvanāma - arī adrese Kuģu iela 4 - nu kaut kā pēc kartes tai jāatrodas Gaismas pils būvlaukumā! Protams, ka sāku taisīt traci - sazvanīju mākleri, lai paskaidro, kura konkrēti tā ēka ir - jo iepriekš uz manu jautājumu, vai bildes atbilst patiesībai - viņa atbildēja, ka viss ir tieši kā attēlots attēlos. No tā sapratu, ka viņa pati ir redzējusi to dzīvokli! Izrādās, ka pati viņa neko nav redzējusi, Ka dzīvokli ir apskatījusi kāda cita biroja darbiniece! Beidzot, kad pēc pusstundas skraidīšanas un ēkas meklēšanas, man izdevās sazvanīt saimnieci - viņa paziņoja, ka nevarot ierasties un sarunājām, ka piezvanīšu viņai nākamajā dienā un uz jautājumu, lai pasaka, kur tieši ir tā ēka, skanēja atbilde : "Paskatieties kartē!" Tad nu es atkal skrēju pie mākleres - starp citu jaunā adrese viņiem Tērbatas iela 10/12, 2.stāvs, 3.kab - un prasīju, kas pie velna notiek! Māklere sazvanīja saimnieci..izrādās, ka Kuģu 5! Nu lai jau būtu - kļūdīties cilvēcīgi! Bet uz manu jautājumu, lai sazvana cilvēku, kurš apskatījis cilvēku un lai man cilvēcīgi paskaidro, kura māja tā ir - tas cilvēks bija ļoti aizņemts un man apsolīja vēlāk atzvanīt!
Tā nu es gaidīju! Un nesagaidīju - zvanīju pati! "Visjaukākais" ir fakts, ka tad kad es zvanīju, viņa neatbildēja, bet pēc brītiņa man atpīkstināja no sveša numura!! Atpīkstināja!! Un pateica, ka vēl neko neesot noskaidrojuši.Un šodien, kad es zvanīju - atkal necēla, bet pēc brītiņa atpīkstināja!! Kas tā vispār par biznesa kultūru?? Un sāk man skaidrot, ka adrese tomēr ir Kuģu 4 un ka viss esot bijis pareizi! Un uz manu aicinājumu kopīgi doties apskatīt dzīvokli - nē, tas neesot viņu pienākums! Nu tad mans turpmākais rīcības plāns - sazvanīties šodien ar saimnieci, sameklēt to māju (esot paralēli Radison SAS, bet nu pēc kartes man tur rāda Kuģu 26!) Iespējams, ka tik tiešām tur tāda putra ar adresēm - nebūs jau pirmā reize, ka starp 20-ajiem numuriem iemaldās kāds mazāks! Bet, ja nebūs - nu tad noskaidroju jau, kur man tuvākais policijas iecirknis ir! Un atpakļceļā tā būs pirmā vieta, kur iegriezīšos! Un, kamēr policija kārtos to lietu - mēģināšu sazināties ar Tautas balsi, lai citi tik naivi cilvēki kā es neiekristu uz šiem krāpniekiem!

P.S. oficiālā SIA "DK-NAMI" darbības sfēra pēc Lursoft datiem - ar augkopību saistīti pakalpojumi; daiļdārzniecība (01.41, 1.1 red)
skaņu ierakstu izdošana (22.14, 1.1 red)
videoierakstu reproducēšana (22.32, 1.1 red)
datorizēta materiāla reproducēšana (22.33, 1.1 red)
u.c. statūtos paredzētā darbība (00.00, 1.1 red)

Sasodīti jauki, ne?

N N 17.02.2011

Tozhe popalasj na etot obman. Iskala sro4no kvartiru, nawolsa dewovij variant xorowoj kvartiri v Pljavniekax, srazu zhe pozvanila.Otevtila zhewina, skazala 4to abotajet do 17.00, ja 4utj opazdivala, ona skazala 4to podozdjot menja.Zawla ja k nej v ofis, ona skazala 4to nuzhna zaplatitj 30ls i tgd ja polu4ju nomer xozjaiki, mne pokazalosj eto kak to stranno, ja zadumalasj, no ona tak vsjo pravdivo na4jala rasskazivatj, tipo vot nawa firma suwestvujet 5let, za vsjo eto vremja ni4ego ne slu4jilosj, a vot tut izza tvoix 30ls budem obmanivatj.Ja kak to v eti slova poverila dala eti 30ls., ona mne dala nomer jakobi xozjaiki i skazala ej ozvanitj posle 19.00 t.k. ona was na rabote, nu ladno ja dozhdalasj 19 4asov, zvonju, sna4ala ne otvetili, ptm otvetila zhewina govorit 4to sgodnja ne mozhet t.k. jejo garazh snegom samelo ne vijexatj na mawine, davajte zavtra s utra pozvonite.Oki zvonju sutra, nu vsjo otvetov net.Zawla v google posmotretj ix firmu, po otzivom ponjala 4to obmanutoj okazalosj.Srazu powla v policiju.Tam mne skazali 4to dogovor praviljno sostavljen i ix vini v etom net, nu tipo eli xotite kone4no to mozhete i zajalenije v sud podatj, nu eto uzh vsjo deneg budet stoitj...!!!

I ilze 16.03.2011

Labdien, esmu izkrāpta, tāpat kā visi pārējie tāpec lūgums visiem rakstīt un atstāt savas korrdinātes, lai varētu ar Jums sazināties policija, jo vairāk būs lieicnieku, jo ātrāk tiksim galā ar to, ja paveiksies varbūt naudu atdriezīs atpakāl, ja nē, tad vismazs šis sievietes saņems pelnīto sodu un nekrāps vairs citus nelaimīgus cilvēkus tātad rkastiet uz e pastu .Vai iesniedzīt iesniegumu policijā Rīgā Gogoļa 7a, kriminālpolicijai ., esiet atsaucīgi un neļaujiet sevi krāpt!

I ilze 16.03.2011

I inga 01.05.2011

Arī es tiku šai krāpniecei par ēsmu, 30.aprīlī vēlējos īret dzīvokli Kristapa iela24 .
samaksāju naudu Tērbatas 10/12 ofisā, bet pretī saņēmu krāpšanu, ja ir vēl kāds piekrāptais neklusējiet, bet rakstiet policijā iesniegumu, varbūt veicas un dabūjam naudiņu atpakaļ!!!

M madara 14.05.2011

tas pats ir noticis ari ar mani, velejos iret dzivokli, un te nu paradijas vilinos piedavajums, tuvu darbam, smuks dzivoklis un pietam neticami lets, pazvaniju sarunajam tiksanos, aizbraucu uz oficu, likas jau jocigi, ka sieviete izbriveja laiku speciali mums. samaksajam naudu, iedeva nr. un talak viss pec plana, vienigais par ko varetu pieprasit naudu kaut vai par to, ka to 3menesu laikaa vinji nesniedz nekadus vinju pakalpojumus (nemekle dzivokli) un protams, neatdod naudu...