www.sudzibas.lv Dīzeļcentrs R Augstspiediena sūkņa remonts

Dīzeļcentrs R - Augstspiediena sūkņa remonts

Nodevu Dīzeļcentrā R remontēt augstspiediena sūkni, jo likās ļoti profesionāla attieksme un modernas iekārtas. Pēc diagnostikas man teica, ka pie vainas degviela. Remonts maksās 800 Ls. Protams, piekritu remontam un sazinājos ar degvielas tirgotāju. Biju jau gatavs tiesāties. Sūkni it kā sataisīja un dienu tas pastrādāja, bet pēc tam atkal "nobeidzās". Aizvedu atpakaļ uz Dīzeļcentru R, diagnostikā atkal pie vainas degviela. Es saku, ka tas nav iespējams, ka noņemta un iztīrīta bāka, ka degviela lieta Lukoil un tas nevar būt.
Viņi piedāvāja šoreiz par remontu tikai 200 Ls. Tas arī pielika punktu. Pēc lielas lamāšanās sūkni atdeva un arī nebija jāmaksā par jau otrreiz veikto diagnostiku.

Aizvedu sūkni taisīt uz Aivisam Jelgavā un izrādās, ka nav pie vainas degviela, bet. Dīzeļcentrā R pa pailnu programmu tika nomainītas arī detaļas, kuras nemaz nebija izdilušas, bet bojātās atstātas. Galvenais, ka samaksā. Uz pavadzīmes arī bija rakstīts, ka remontam un jaunajām detaļām ir garantija, bet kad sūknis pēc dienas "noklājās" man paziņoja, ka šī garantija esot tikai formāla.

Nevienam neiesaku tur vest savu sūkni.

S surykk 07.12.2012

Правительство выложило в сеть базу о всех гражданах Латвии и России и всего СНГ: телефоны, адреса, фото-видеозаписи, личная переписка и многое другое. Да кстати все данные в открытом доступе, но можно скрыть свою анкету если вы не хотите чтоб ее увидели другие. Вот сайт-- http://ovbaza.2sms.ru

G GK. 24.04.2015

Servisa meistari bez klienta atļaujas un tehniskās pases dodas izbraucienos ar klienta auto! 12 km nobraukti. Esmu riktīgi dusmīgs.