Dižbajāri Ingūna Bedikere - Krāpšana

2019 gada pavasarī ingūnai bedikerei uz saimniecību dižbajāri tiek pārskaitīta nauda par zemeņu stādiem. Zemeņu stādi bija jāpiegādā pēc apm. Nedēļas. Visu laiku tiek atlikts laiks. Augustā ingūna piedāvā atmaksāt naudu, es piekrītu, jo nu vairs nav nekādas vēlēšanās kaut ko gaidīt. Tad apm. 2 mēnešus mistiski aizbildinās, kad nav naudas, vīrs atrodas ārzemēs, nav pieejas kontam utt. Tad, kad es saku, ka nu tā, kā vajadzētu jau nokārtot saistības, sāka mani apvainot necenzētiem vārdiem un teikt, kad nauda ieskaitīta par stādiem, kurus viņa jau sen izstādījusi un tagad jāgaida pavasaris līdz viņa varēs izrakt no sava dārza. Respektīvi nauda tika ieskaitīta par stādiem un tad, lai es arī gaidot. Visur es tieku bloķēta, lai nevarētu sazināties. Vēl visam tam tiek izteikti draudi, kad zina, kā ar tādiem cilvēkiem rīkoties. Respektīvi nav ne naudas un stādu. Mīļie cilvēki esiet uzmanīgi, šī sieviete, kad viņai tas būs izdevīgi, jūs vienkārši piekrāps un nozākās, kad visā vainīgi jūs paši.