Dižbajāri Ingūna Bedikere - Krāpšana

2019 gada pavasarī ingūnai bedikerei uz saimniecību dižbajāri tiek pārskaitīta nauda par zemeņu stādiem. Zemeņu stādi bija jāpiegādā pēc apm. Nedēļas. Visu laiku tiek atlikts laiks. Augustā ingūna piedāvā atmaksāt naudu, es piekrītu, jo nu vairs nav nekādas vēlēšanās kaut ko gaidīt. Tad apm. 2 mēnešus mistiski aizbildinās, kad nav naudas, vīrs atrodas ārzemēs, nav pieejas kontam utt. Tad, kad es saku, ka nu tā, kā vajadzētu jau nokārtot saistības, sāka mani apvainot necenzētiem vārdiem un teikt, kad nauda ieskaitīta par stādiem, kurus viņa jau sen izstādījusi un tagad jāgaida pavasaris līdz viņa varēs izrakt no sava dārza. Respektīvi nauda tika ieskaitīta par stādiem un tad, lai es arī gaidot. Visur es tieku bloķēta, lai nevarētu sazināties. Vēl visam tam tiek izteikti draudi, kad zina, kā ar tādiem cilvēkiem rīkoties. Respektīvi nav ne naudas un stādu. Mīļie cilvēki esiet uzmanīgi, šī sieviete, kad viņai tas būs izdevīgi, jūs vienkārši piekrāps un nozākās, kad visā vainīgi jūs paši.

T

S skaldītājs 21.09.2020

Nekaunīgi Ingūna Bedikere piekrāpa arī mani.Solīja peoniju 19.g.martā...samaksāju...puenāk rudens..peonijas nav,rakstu ...atgriezīšot naudu...tāds oats stāsts,ka vīrs ārzemēs,naudas nav...2020.g. naudas nav,jau 20.g. septembris ,kad uzrakstu,kāpēc nav naudas,ka sūdzēšos publiski...tad lepni pasaka,ka iesūdzēs par publisku kaitniecību.Kauna šai saimniecei nav absolüti.Lai ejot uz policiju,tiesu...Kliegt gribas no bezspēcības.

S Solvita R. 23.01.2024

Šī persona fb komentāros ir ļoti rupja un personu cieņu aizskaroša. Brīnums, ka viņu vēl neviens na iesūdzējis tiesā par personas cieņas aizskaršanu. Šeit sareģistrēsies ar 100 nikiem un par visiem sarakstīs sūdzības, ja kkas nepatiks.

M Marina Djatlova 30.01.2024

Nupat(vakar)saskāros ar šo...FB Margaritai Kolosovai bija ielikts posts,zem kura Ingūna Bedikere uzrakstīja cieņu aizskarošu un nievājošu komentāru par posta īpašnieci,ka tā ir resna un ka tai draudot insults un tad tā kļūs par dārzeni.Jau biju dzirdējusi par šo personu,aizstāvot Margaritu,uzrakstīju pieklājīgi,lai savu žulti izgāž citur,jēziņ,ko saņēmu pretī-žults gāzās lavīnas no viņas mutes-norēja mūs visas.Tad es publicēju pēdējās sūdzības par viņu.Viņai tas,protams,nepatika un šorīt viņa sūdzības.lv publicēja rakstu par mani.Protams,mani nezinot,sarakstīja uz dullo ka strādāju veikalā,esmu mele,krāpniece,dzērāja utt.Kad sāku rakstīt,ka to visu var pierādīt,sevis sacerēto sūdzību no FB posta komentāru sadaļas izdzēsa.Ir doma rakstīt iesniegumu policijā par neslavas celšanu.Ja vēl pievienotos citi,būtu pavisam ideāli.

S Solvita R. 12.02.2024

Man ir līdzīgs stāsts, arī par mani apmelojošus, cieņu aizskarošs raksts ir izveidots sūdzības.lv. Es labprāt Jums pievienošos, lai uzrakstītu iesniegumu policijai. Kā reiz, pie tā strādāju.