www.sudzibas.lv Dīvāni un Dīvāni Briesmīgi pārdevēji

Divani Un Divani - Briesmīgi pārdevēji

Lai arī cenas ir pievilcīgas un puisis reklāmā jauks, iistie pārdevēji ir briesmīgi! Kad iegādājāmies dīvānus, attieksme bija tāda, ka negribējās pirkt, kad pashas uzbraucām uz rampas, vinjsh vēl pajautāja vai mēs domājam, ka vinjsh cels to dīvānu mūsu busā? Kad tādā pašā uzbraucošā tonī pajautāju vai tad man tas jādara, ieceela! Bet, nu, kāds ģīmis?! Noēstu dibenu, iedomājas, ka baigas karalis! Aizbrauciet, palūkoties uz Riigas krutaakaa puisha seju:))

P

Y you 26.03.2008

nu un kāpēc vajag šitā gānīties? personīgi apvainojumi neliecina neko labu par teksta autori! turklāt tekstā minēts, ka runa iet par pārdevēju, nevis krāvēju.. ir atšķirība darba pienākumos!

B briesmas 21.06.2008

Un es gribeju tur iegādāties dīvānu, briesmas, ka cilvēki vel taisnojas par savu nepieklājīgo uzvedību pret pircēju. Vel jo vairāk, tas nav pieļaujams, ka no krāvēju puses ir kautkādas attieksmes pret pircēju. Briesmas, briesmas...

. ....... 30.06.2008

Nu piedodiet, es arī strādāju mēbeļu veikalā un ziniet nav atšķirības pārdevējs vai krāvējs, ja vajag palīdzēt tad ir jāpalīdz, jo pārdevēja mērķis ir panākt to, lai klients justos apmierināts...

J Jānis 13.12.2008

Biju plānojis tur pirkt dīvānu, bet sāku šaubīties jo neviens kārtīgs cilvēks neko īsti sliktu nav uzrakstījis par viņiem

L Lorenso 13.01.2009

Manuprāt divani un divani ir viens no labākajiem mēbeļu veikaliem Latvijā, garantijas darbojās un apkalpošana ir līmenī! Neadekvāti būtu par kaut ko sūdzēties...

D d 19.02.2009

Pārdevēja attieksme ir briesmiga! Jutamies pilnigi ta it ka traucetu pardevejam blenzt kompi...

M Maris 19.02.2009

Kruta..

M mirdza 20.02.2009

Kādu kvalitāti un attieksmi tad jūs gribat? Pārdevējs reklāmā savas noputējušās pīrādziņkurpes liek pēc kārtas uz visiem dīvāniem. Pretīgi. Ja tā būstu simpātiska sieviete augstpapēžu kurpēs, tas vēl būtu ētiski.

I iedzivotajs 20.02.2009

Skatos tur pat vesels detektivstasts ahahaha)))

J Juris 20.02.2009

Ari ir būts tur, tie pārdevēji..., nemaz nepievērš tev uzmanību, itkā ko tu te meklē, tas ir fakts, sit klaču uz divāniem&dīvāniem!!!

Nu nau tur labu divanu.

Mamma 25.02.2009

Tikai balti un sarkani divani ar zemam neertam aizmugurem. Es ar tur biju un neko nenopirku.

Mamma 25.02.2009

Tur daudzi divani bija netiri un noputejusi.

Mamma 26.02.2009

Es gribetu lai tur zemas cenas un laipna apkalposana butu.

Mamma 26.02.2009

Nu mazliet laipnaki tie pardeveji varetu gan but. Skats tads naidigs tamvecim, itka visi te tikai nak, bet tjipa neko neperk.

Mamma 27.02.2009

Baigais nosturis, 50 % prece no Kinas.

V vvvvv 28.02.2009

arii . es tur iepirkos... attieksme bija lloti laipna .. pusi bija lloti atsauciigi..bija iespeejams pat sannemt atlaides..

Mamma 01.03.2009

Vvvvv tu esi retais iznemums, ta teikt simpatia N 1. Uz mani pat nepaskatijas kad staigaju pa veikalu, prasiju ari es atlaiditi, bet man ar atlaidi gribeja iesmeret nosmuletu divanu.

I Ieva 07.03.2009

Es arī kad ieeju, tad pārdevējs tikai sēž pie kompīša un ne mazākās uzmanības. Mājas lapa viņiem arī jau no veikala atklāšanas nav mainīta. Tādā ziņā, ka neparāda ne jaunumus, ne atlaides precēm. Nu bēdīgi!

K konkurents 26.03.2009

Latvietim nekad nekas nebūs tā līdzgalam labi -:D :p