www.sudzibas.lv Dīva Matu griezumi, u.c. štelles

Frizētava "Dīva", Jelgavā - Matu griezumi, u.c. štelles

Mīļās dāmas, ja gribat saglabāt sev skaistus matus, nervus un laiku, nekad neejiet pie frizierēm salonā Dīva, Jelgavā.
Biju tur pirms dažām dienām un joprojām pieejot pie spoguļa, man gribas raudāt.
No maniem matiem, kas bija pāri par lāpstiņām ir palicis pāri kaut kāds veidojums, ko nevar vairs pat astē sasiet. Bet nesasieti izskatās pēc parūkas.
Frizierei Initai nebija ne jausmas kā griezt dabiski lokainus matus. Viņa pat īsti neņēma vērā, ka mani mati pastiprināti lokojas, kad es to viņai vairākkārt atkārtoju. Un tās, kam ir lokaini mati zina, ka to griešana un jebkāda cita veidošana prasa īpašu rūpību. Viņa matus grieza ļoti slapjus, stiepjot ar suku, no kā rezultātā ir palikuši pāri tādi 2 cm gari pušķīši, lai gan es gribēju vienkārši pakāpenisku griezumu līdz pleciem.

Un kas pats labākais - friziere laikā, kamēr mani apkalpoja, jautri čaloja ar savām kolēģēm un ienākušo vīrieškārtas pārstāvi. Principā jau it kā nekas, bet tas ko viņa pateica, liek man tikai tagad saprast cik liela bija mana kļūda. Viņa nometa uz galdiņa kādu fotogrāfiju un izsmējīgi teica pārējiem - šitā ir tā, kas par mani sūdzējās. (neteica gan kur, bet es pilnīgi atbalstu, ka vajadzetu viņai gan). koleģes uz to bija sašutušas un sāka vienbalsīgi aurot - bet viņa taču nav normāla, viņa taču ir pavisam stulba.

Protams, čeku man pat neviens neiedomājās dot. Lai nav pierādījumu, ka esmu bijusi tur...

Pārnācu mājās, un tikai tad uzzināju, ka dzīvokļa kaimiņiene arī pirms nedēļas bijusi tai pat frizētavā un viņai arī izkropļoti mati.

Nezinu cik ilgi viņi man tagad augs līdz es atkal izskatīšos pēc cilvēka, bet nu tur gan neejiet...

I

M meitene 14.08.2009

nav ko teikt..un taa nav vieniigaa frizeetava kur citu klaatbuutnee tiek aprunaats kaads cits klieents, itsevišķi tas novērojams mazaakaas pilseetaas.

I Ieva 04.11.2009

Izlasīju un sasmējos. Laikam dikti bieži kāds sūdzas par šīs frizētavas nekvaliatīvajiem pakalpojumiem, ja jau friziere sēž šajā portālā un cītīgi seko visām sūdzībām. Un pat noorganizē pretuzbrukumu. Mja, laikam klientu maz, ja ir laika nodarboties ar savu aizstāvību, sacerot dažādus tekstus. Es, piemēram, nemaz nezināju par šāda portāla eksistenci, nejauši atvēru, jo vēlējos uzzināt telefona numuru frizētavai "Dīva" Raf rajonā.

S Sabine 17.05.2011

Papildus vēlos pieminēt... ka, ja vēlaties šajos salonos pirkt arī preces piem. šampūni, nagu stiprinātāji utml., lūdzu apskatieties derīguma termiņu.
No savas pieredzes saku, ka pamatīgi "iegrābos" uz nagu stiprinātāju Nail Tek... tā ir ļoti laba lieta sašķeltiem nadziņiem.. BET... salonā Dīva pie autoostas man notirgoja termiņu iztecējušu un tikai pusi pudelīti, kurā bija aizkaltis līdzeklis... atzīstu, ka mana kļūda bija tāda, ka nepieprasīju čeku un to, ka nepaskatījos iekšā kastītē... gan termiņu, gan nagu stiprinātāja stāvokli... Senāk salons bija labākā līmenī, tagad gan esmu vīlusies.

E Endija. 12.02.2017

Man ir jautājums.Vai Dīvā balina matus?un par cik?