www.sudzibas.lv Dīva Slikts serviss

Dīva - Slikts serviss

Kristīne Lužāne friziere šausmas - gan matu apstrāde, gan attieksme pret klientiem. Žēl šī salona īpašniekus, ka šādi darbinieki aizbiedē klientus. Jāsaka gan, ka arī administratores darbs bija nekompetents.
Sīkāk - jau sākumā, friziere nokavēja 15 minūtes pierakstu, plus nevis steidzās mani aicināt sēsties un sākt darbu, vēl uzsmēķēja un lejot glāzē sev ūdeni, nejauši krītot glāzei, aplēja arī mani, bet tikai pasmējās un neatvainojās.
Pēc tam, kad atklājās, ka esmu viņas kliente, izrādīja pilnīgu nepatiku pret savu darbu un darīju nekvalitatīvi - šķipsnas folijā ielika ar 2 cm atstarpi no saknēm (ar tādām jau ierados: d) , instrumenti krita zemē, bet paceļot pat nenoskaloja, kā neprofesionāle apstrādi sāka no matu galvas priekšas, nevis no pakauša (bet visi zin, ka pakausis ilgāk krāsojas un pēc mana jautājuma, vai tas ir pareizi, man tika atbildēts, ka ir sava metode, un beigās aizmugurējo foliju viņa sildīja ar fēnu: d) . Kad vidus posmā noguru no šīs frizieres neapmierinātās attieksmes un par rezultātu uz savas galvas sāku uztraukties, klusi pasaucu administratori, un arī klusi, lai citi apkārt nedzird, vaicāju, vai būtu iespēja nomainīt frizieri, kristīnes kundze sāka uz mani bļaut ar rupjiem vārdiem, kā arī sāka raut foliju ārā no matiem ar tekstu: "tūlīt foliju noņemšu, un variet iet prom no šejienes" (tas nekas ka man krāsa jau bija matos) . Kad šausminājos, ka krāsa jau matos un procedūra jāpabeidz, tad man tika raustīti mati un pat kad iesmējos, ka būs vien jāiztur, par manu smaidu, saņēmu atbildi: "chevo rzhosh, zadolbala", pēc tam jau neizturēju es un bija skaļu vārdu apmaiņa, diemžēl administratore mierināja mani - lai izturu un pabeidzu pie šīs dāmas procedūru, bet darbinieku nenomierināja. Beigu beigās man pēc krāsas iedarbības matus viņa mierīgi izmazgāšana, laikam nomierinājusies pēc uzsmēķēšanas, bet es jau atteicos no griešanas un slapjiem matiem aizdevos, jo baidījos no šīs enerģētikas un biju pārraudājusies. Kas vēl - pēc strīda šo pusstundu iedarbības laiku sēdēju un raudāju un vienīgā kas atnāca mani nomierināt bija salonā strādājošā otra meistare ar vārdā kristīne, viņai tiešām paldies, jo viņa kamēr es raudāju pienāca un noglāstot roku atvainojās par savu kolēģi... Ir vēl šis tas ko stāstīt par šo meistari no profesionalitātes viedokļa, bet domāju ar šo būs galā... Lemiet paši, vai pie šīs dāmas iet!

D Diāna3333333 16.02.2017

Te es pievienoju bildes, pirmā kāda es ierados, otrā un trešā pēc frizieres apmeklējuma.

D Diāna3333333 16.02.2017

Un jā samaksāju par šo 24 euro, pat nestrīdējos, samaksāju, lai ātrāk tiktu prom.

Janis Sudzibas 17.02.2017

"Dīva" salons, Jelgava?

D Diāna3333333 17.02.2017

Jaa, bet tas kas ir Rafaa Pumpura ielaa.

R Rebeka44 01.08.2019
Slikts serviss

Pārdevējas ļoti neapmierinātas, ja viņām kautko prasa, lai parāda kādu konkrētu preci. Nav apmierinātas ar savu darbu.