AtrisinātaDita Maldupa - Homeopātija

Bijām ar mazu bērnu pie izdaudzinātās homeopātes/ģimenes ārstes. Nu nevienam neiesaku.Šai pseidohomeopātei jāturas pēc iespējas tālāk no maziem bērniem. Var jau visu teikt, betiebraukt ar saviem instrumentiem 6 gadīgam bērnam 8 cm degunā, un pec tam vēl sākas asiņošana.Pēc tam pat neatvainojas, bet no sava izplatītājas zāļu skapīša vēl izraksta zāles pa eur 178te nu jāsaka - vispirms sabeidz bērna veselību, bet pēc tam noslauc naudu!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 08.06.2017

Dita Maldupa vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

A Arimoto 11.06.2017

Sūdzība nav atrisināta! Kas tas par formulējumu?

D DitaM 21.07.2017

Piekrītu, arī man šķiet, ka lieta nav atrisināta, diemžēl šajā portālā ir iespēja anonīmi sarakstīt jebko par jebkuru, bet atcelt to neviens negrasās, jo tāda ir šī portāla politika.
Konkrēti par mani šis "Ārstu vērotājs" ir nošāvis greizi ikvienā pieminētajā punktā, jo ja viņš patiešām būtu mani "vērojis", viņš būtu pamanījis, ka nevienam degunā nebakstu (6 gadīgam bērnam 8 cm?), vitamīnus un uztura bagātinātājus neizplatu un dodu tikai homeopātiskos preparātus, turklāt par velti, diemžēl nevarēju ar viņu sakomunicēt un noskaidrot neko sīkāk par viņa sacerējuma rašanās iemeslu, un visticamāk, to arī neuzzināšu. Bet lai vai kā, lai viņam (vai viņai) laba veselība un visiem pārējiem ar! :) :) :)
Dr. D.Maldupa.