www.sudzibas.lv "Distehnika", Ltd. Slikta apkalpošana un darba neizdarīšana

"Distehnika", Ltd. - Slikta apkalpošana un darba neizdarīšana

Uz šo vietu nav jēgas kaut ko vest lai pārbauda,šajā gadījuma sprauslas,jo darba spars darbiniekiem tur nav,pārbaude notiek nedēļas garuma un kad aizbrauc pie viņiem,tad viņi vienīgais var pateikt ka 50uz 50 vaina ir sprauslās un par to paņem naudu 28lvl un cilvbēks var zīlēt vai mašīnai ir cita vaina vai 50 uz 50 sprauslas.

A Antra Š. 14.07.2012

Ja nesamaksatu neatdotu sprauslas!

J Janka no Dienvidiem 21.12.2012

Ui, man ir krietni garāks stāsts par šo servisu.
Priekšstāsts. Ziemas sākumā nomainīju kvēlsveces, jo auto sūnaini leca. Nomocījos teju visu ziemu un cilvēki man teica, ka jāpārbauda sprauslas.
2012 gada pavasarī (mēnesi neatceros, bet zinu, ka tas bija pirms Lieldienām) Aizvedu auto sprauslas uz diagnostiku. Ieskaitot Lieldienu brīvdienas, manas sprauslas Distehnikā nostāvēja nepilnu mēnesi. Sākās ar to, ka teju 1, 5nedēļu gaidīju līdz kāds uz tām paskatīsies. Tad man paziņoja, ka 2 sprauslas ir metamas un viena restaurējama, bet viena normāla. Taisīšot. Pagāja Lieldienu brīvdienas un sprauslu taisītājs bija pazudis, man cits cilvēks servisa darbinieks apgalvoja, ka aizbraucis komandējumā. Sazvanīju priekšnieku, tas sprauslas nodeva citam kolēģim, kuru sazvanot man bija jānoklausās, ka šamējam tā pat drbu līdz kaklam, bet paskatīšoties. Viņa verdikts - viena sprausla drīzāk metama kā restaurējama, viena restaurējama, divas - ok, bet detaļas būšot pēc 2 nedēļām. Ar to pietika, aizbraucu pakaļ sprauslām, samaksāju par diagnostiku, gudrāks nebiju ticis vēl jo vairāk - bija divas dažādas atbildes par sprauslu stāvokli.
pēcstāsts. Pa to laiku biju sameklējis citu kantori, kas arī strādā ar Siemens sprauslām. Aizbraucu pie šiem, šmaējiem, tur cilvēks ieraugot manas sprauslas paziņoja, ka viņiem uz vietas ir restaurētās un vajadzības gadījumā varēs nopirkt. uztaisīja diagnostiku un verdikts bija - NORMĀLAS LIETOTAS SPRAUSLAS !!! Vienai gan bija nelielas novirzes, bet normas robežās.
Braucu ar šīm neremontētajām sprauslām joprojām. Šoziem sākās tās pašas problēmas ar lekšanu. Sāku visu no jauna un ar kvēlsveču pārbaudi - un izrādījās, ka pagājuša rudenī bija ielikti mēsli, ka steju uzreiz bija nosprāguši. Ielika jaunas un nu jau 2 nedēļas auto lec bez problēmām pie pašreizējiem mīnusiem (-10..-13)
p.s. nenoliedzu ka ne visiem ir šāds stāsts ar šo servisu, jo pretējā gadījumā tas vairs nepastāvētu. Bet, ja darbinieks nebūtu aizbraucis "komandējumā" un iesprūdušas manas sprauslas, būtu nopircis 2 jaunas un vienu remontējis jeb aptuvenās izmaksās ap 600 lvl.