www.sudzibas.lv Diskriminācija no spoki.lv Diskriminācija no spoki.lv

Diskriminācija no spoki.lv - Diskriminācija no spoki.lv

Es izveidoju rakstu, kuru veidoju vairāk kā vienu stundu, bet manu rakstu neapstiprināja un izdzēsa, lai gan pilnībā atbilda noteikumiem, bija bildes, bija garš apraksts, bet kaut kāds profils vārdā ''zegsī rabit'' atbildēja man ar šādu tekstu!
''Tavu rakstu Rīgas rajonu kopsavilkums sab. trans. situācija izdzēsa administrators, pamatojoties uz nepietiekamu vai neatbilstošu saturu!
raksts ir nekvalitatīvs :) šo info visi, kam ir vēlēšanās var atrast vikipēdijā, līdz ar to varbūt spokos nepārkopēsim šī saita saturu ;)''

Vispār informācija nav kopēta no vikipēdijas un tik viegli atrodama nav. Katrs otrais raksts www.spoki.lv sastāv no kopētiem materiāliem, bildēm un ļoti retais raksts ir cilvēka paša veidots. Kur ir taisnība, kur ir noteikumi šādiem cilvēkiem, kuri nekaunīgi noraida citu centību, tikai tāpēc ka viņaprāt kaut kas nav tā?
Citi liek savus rakstus, copy/paste un tā visu laiku, bet tas jau nekas, jo liek jau kāds administrators, vai kāds administratora draudziņš, draudzenīte, bet tiem vienkāršajiem profiliem, kuri nav tik aktuāli, tik pazīstami tajā portālā, tad tie nav vērā ņemami un ir tādas niecības kurām katrs administrators kuram kaut kas nepatiks viņaprāt, tad izdzēsīs, noraidīs, lai gan raksts ir pēc visiem noteikumiem un tāds arī bija mans raksts. Laikam šajā portālā svarīgāk ir likt pornogrāfiskus materiālus, vienkārši kopētas bildes, kopētus rakstus, kas visu laiku atkārtojas, bet ja ir kaut kas interesants, kaut kas jauns, tad jau tas ir kā traucēklis, kas perversajiem lietotājiem nepatīk, jo tie prasa pēc porno materiāliem, asinīm, vardarbības, bet ne kaut ko interesantu priekš tiem. Šis portāls ir pilns ar truliem cilvēkiem, kur liela daļa neko nesaprot un nemāk lasīt, jo spriežot pēc manis veidotajiem rakstiem, kur visu skaidri uzrakstu, daži sāk rakstīt jautājumus, uz kuriem atbildes ir manā rakstā. Jautājums, vai tas cilvēciņš vispār kaut ko lasa, vai tikai pārtiek no virsraksta un bildītēm? Un tāda tipa cilvēki tur ir milzīga daļa, kuriem neko interesantu nevajag, kā stulbības, jo stulbam cilvēkam, tikai stulbības interesē un tādu stulbeņu tur ir daudz.
Pats portāls pārkāpj noteikumus, jo lielākā daļa lietotāju spoki.lv ir nepilngadīgie, bet tur mierīgi tiek pieļauts viss perversais un neviens neko lietas labā nedara.
Uzmanies, neveido labus rakstus, necenties, jo tādi bezkauņas kā ''zegsī rabit'' tev to izdzēsīs, jo viņai tā nepatīk un attaisnojumi var būt visdažādākie, bet laikam jau skauž!

T

R rojs22 20.10.2011

patiesībā tas raksts bija diezgan bezjēdzīgs... nesaskatīju tam jēgu. un to tiešām var uzzināt vikipēdijā...
protams, var saprast arī autoru, jo laiks ir ieguldīts, darbs ir veikts... un tiesa, spokos ir arī daudzi citi raksti, kas ir vēl sliktāki.

T Tavasirds 20.10.2011

Kāds raksts? Viņš nebija publicēts, tas jau bija cits. Ļoti daudz bija uzrakstīts, es vēl biju koriģējusi, speciāli iezīmējusi svarīgāko krāsās, pati pierakstījusi, utt.

R rojs22 20.10.2011

ĀĀ, nu, sorry, man šķita, ka runa ir par vienu rakstu, kurā aŗi ir sabiedriskā transporta tēma.

Z Zina 21.10.2011

Jā piekrītu ka tās ir drausmas kā tur izturas pret parastajiem lietotājiem! Labāk veseliem cilvēkiem tur neiet!

D dsgds 21.10.2011

raksti romānus, kam tev tie spoki