www.sudzibas.lv DISA-M LIELĀS ALGAS!

DISA-M - LIELĀS ALGAS!

Sajā firmā nekad neceriet uz daudzmaz normālu algu!!!Sergejs par to visu parūpēsies!Par maz, jau ka tā nav ko saņemt, vēl netīšām par katru reisu tiek novilkti no 10-20 ls!!Dīkstāves neapmaksā!!!Vairāk stāvam, nekā braucam!!!Reālā alga 430 Ls mēnesī!!!Brīnums, ka vēl pietik bomžu aiz sētas...Esi sveikts nākamais bomzi!!!

T talbraucejs 22.08.2011

Pastradaju saja kantori un saskaros ar to pasu, nopelnit var tikai maizitei, bet sviestam un desai nesanak.

D dzinja 14.02.2012

DisaM.Serjozinka, kur mana pedeja alga? Dzintars Cibins.

A autors 31.10.2013

Un atkal Disa-M, tagad jau Disa Trans meklē jaunus muļķus tagad pat ar +Baltkrievijas vīzām lai nākot no RUS vairs nebrauktu caur LV, bet caur BY pa taisno uz rietumiem, un strādātu joprojām par kapeikām, kuras vēl jāsaņem!Reāli nekāda parka paplašināšanās nenotiek, vienkārši tautas staigāšana!Caur netu tiek meklēti nākamie muļķi! Народ, не ходите в ету кантору, там вас попросту будут нае...ать!!!Не дома, не получки!!В среднем 430.ЛС.в месяц!!Текучесть кадров постоянная!!Не какого раширеня парка нету, попросту очередная приманка для новых лохов!!! Колега, бывшйи сотрудник етои ( фырмы )...

D DenDen 31.07.2016

Avtor zhot, DISA-M ot DISA-TRANS otlichit ne mozhet, ne kakoj svjazi mezhdu etimi firmami.

O OlegDriver 03.10.2016

Ir dzirdets par so kantori. Vini nemaksa ne autovaditajiem, ne parvadatajiem. Nekada gadijuma nestradajiet ar siem aferistiem, uzmetiis 100%.

O OlegDriver 03.10.2016

Mekle mulkus, apchakaree un izmet uz ielas. Krapnieku kantoris!! Esiet uzmanigi!