www.sudzibas.lv DirectMarketing OU Tik pa ausīm braukā

Directmarketing Ou - Tik pa ausīm braukā

Iesmērēja tabletes, iestāstīja, ka ļoti nepieciešamas, bet to ka grūtniecēm nedrīkst, pat neieminējās. Iesāku lietot un tad kad izlasīju tūlīt pat izmetu ārā. Un ja tas atstās kādas sekas, kas par to atbildēs?
Summa arī nav mazā 54.95. Tagad pieprasa samaksu, jo es apņēmos par tādu apmānu un krāpšanu nemaksāt. Atsūtīja vēstuli ar draudiem par parādu piedziņu. Tieši tā pat varu arī viņus iesūdzēt tiesā par nepatiesas informācijas sniegšanu, par manīšanu. Tik pa ausīm braukā, krāpnieku, neliešu bars.

23.11.2020

I Ivita Lauzeja 10.12.2020
Izkarapj cilvekus un piedava visadus sudus

Es nemaksasu nekadus 44.95 par nepar ko jo neesmu neko sanemusi un nemaz varat man nesutit savas vestules jo no manis nesanemsiet nekadu naudu jo es netaisos maksat par neparko jo neesmu neko sanemusi

S Sudzibas.lv Admin 31.08.2021

L Laima Tupina 07.02.2022

Arī mani pierunāja iegādāties vitamīnus, un beigās izrādījās, ka grūtnieces nevar lietot, par ko netika minēts. Līdz ar to vitamīnus nelietoju, tikai lieki iegādājos tagat pēc vairāk kā gada sāku lietot, kamēr termiņš vēl nav beidzies, žēl tomēr nauda kas tika iztereta. Labi, ka sāku lasīt un ieraudzīju tādu faktu.
Kas būtu ja to neizlasīju, ka tas ietekmētu grūtniecību!?
Bet ar to nav viss, tā uzbāzība 2-3reizes mēnesi ir par traku, skaidri, gaiši pasakot, lai nezvana, turpina bāzties virsu, kaut gan pirkuma brīdī biju jautājusi, vai tā nebūs, par ko man atbildēja, ka noteikti neuzbazisies ar piedāvājumiem utt.
Pēc šīs esošās pieredzes vairs noteikti neko nesūtīšu no šīs kompānijas! Neadekvāta, neciešama uzbāzība, traucē darba laikā ar zvaniem, kaut palūdz nezvanīt!

K Karma Tev 17.03.2023

Var zinot PTAC. Es to dariju, kad manu teti gribeja apkrapt.