Direct Contact Media SIA - Krāpšana

Brīdinu sabiedrību par negodīgu cilvēku savā profesionālajā nozarē Uldi Cipstu. Viņš ir kino producents un režisors saistīts ar Sia Direct Contact Media.

Viņam ļoti nepatīk līgumi un samaksāt par darbu cilvēkiem, kas viņam snieguši jebkādus pakalpojumus. Cenšās ietaupīt uz visu, ko var.

Mana pieredze bija 2 reizes. 1. Projekts, kura laikā tika panākta līgumu parakstīšana, taču tika "nogriezti" 200€ (mana vaina piekrītot tam, jo citādāk varēju arī neredzēt naudu) . Vispārīgi vajadzēja jau pirms projekta parakstīt, taču tas tika izdarīt tikai projekta beigās. 2. Projekts Latvijai labi zināmais Tv seriāls ugunsgrēks. Uzreiz varu teikt, ka mana vaina - bez līguma. Biju uz lokāciju, darīju savu darbu un veltīju tam savu laiku. Par šo visu viņš piekrita norēķināties zem 100€, taču panācu savu: 100€. Tad nu notika darbs un beigās viņaprāt darbs netika veikts kvalitatīvi (tam varu daļēji piekrist, jo nu budžets 100€) . Un līdz šim šis cilvēks man raksta, lai samaksājot par viņa izmaksām, lai izdarītu konkrēto lietu vēlreiz, tikai ar citu darba izpildītāju. Tas viņam izmaksājot 400€.

Tātad mans secinājums. Ar viņu var sadarboties, tikai un vienīgi uz līguma pamata un par atbilstošām summām. Taču rēķinieties, ka viņš centīsies atrast veidu, kur piesieties un nesamaksāt par darbu. Es personīgi neiesaku sadarboties ar šādu negodīgu cilvēku. Nekvalitatīvi darbi un ietaupīšana ir viņa panākumu atslēga, un jaunu studentu meklēšana, kas par viņu nezin.