www.sudzibas.lv Direct Auto SIA Krāpšana, ārkārtīgi neprofesionāls auto serviss

Direct Auto SIA - Krāpšana, ārkārtīgi neprofesionāls auto serviss

Situācija sekojoša: atbraucu pie viņiem ar skaņām no aizmugures ritošā, braucot pa nelīdzeniem ceļiem bija raksturīgi sitieni, pēc mašīnas apskates servisa darbinieks konstatēja, ka jāuzliek jauni amortizatori, uzlika, skaņas palika, piebraucot otrreiz teica, ka vajag nomainīt atbalsta bļodas. Ok nomainīja, lai gan pirms tam 100% apgalvoja, ka sitienu vaina ir vecie amortizatori. Pēc bļodu nomaiņas tas pats, lika citas bļodas, jau par saviem līdzekļiem. Arī nelīdzēja. Braucu pie viņiem 2 nedēļu garumā, viņi tikai raustīja plecus, ka viņi nezina, ko darīt. Rezultātā viņi nolēma, ka vaina ir vecajos amortizatoru aizsargkomplektos, kurus, mainot jaunus amortizatorus, nolēma nemainīt. Pēc vecās aizsardzības noņemšanas sitieni pazuda, tā braucu 3 dienas kamēr viņi pasūtīja jaunus. Pēc jaunu aizsargkomplektu uzstādīšanas uz amortizatoriem skaņas atkal parādījās pēc 2 dienām. Samaksāju 230 eiro, bet rezultāts nulle. Pa velti izšķērdēts laiks un nauda.
Servisa vadītāja un darbinieku attieksme ir neprofesionāla, necieņa pret klientu, it kā klients vainojams pie tā, ka pēc remonta viņu servisā kaut kas grab mašīnā, ka nevar normāli braukt.

D

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes