www.sudzibas.lv Dipstage SIA Ķekava Dipstage pielieto daudz zemāku augstspiediena ūdens mazgāšanu, programmas ir mēģināju īsākas

Dipstage SIA Ķekava - Dipstage pielieto daudz zemāku augstspiediena ūdens mazgāšanu, programmas ir mēģināju īsākas

Salīdzinot ar citām līdzīga tipa automazgātuvēm, kur auto vadītāji paši mazgā savus auto, dipstage auto mazgātuves pielieto daudz zemāku augstspiediena ūdens mazgāšanu, izmantotās mazgāšanas programmas ir laikā īsākas, salidzinot ar citām līdzīga tipa automazgātuvem.
Tas nozīmē, ka zems spiediens sliktāk nomazgā netīrumus no automašīnas un klients ir spiests turpināt mest naudu automāta un pagarināt auto mazgāšanu procesu, savukārt dipstage uz to pelna daudz vairāk. Normāli šāda tipa auto mazgatuves var nomazgāt auto pa 3-5eur, savukārt dipstage kopējā summa citreiz pārsniedz 6-7 euro, kad vispār pazud jēga no tādā tipa mazgatuves, tad jau var braukt un mazgāt automatiskaja auto mazgātavā.
Acīmredzama krāpšana uz līdzenas vietas. Viņu auto mazgatuvas ir Ķekavā, pa Circle K, ka arī a7 šoseja pie alejām.
Pamēģiniet nomazgāt citur rīgā un jūs redzēsiet, sajutīsies starpību gan laikā, gan naudā, gan kvalitātē.