www.sudzibas.lv Dipstage SIA Ķekava Dipstage pielieto daudz zemāku augstspiediena ūdens mazgāšanu, programmas ir mēģināju īsākas

Dipstage SIA Ķekava - Dipstage pielieto daudz zemāku augstspiediena ūdens mazgāšanu, programmas ir mēģināju īsākas

Salīdzinot ar citām līdzīga tipa automazgātuvēm, kur auto vadītāji paši mazgā savus auto, dipstage auto mazgātuves pielieto daudz zemāku augstspiediena ūdens mazgāšanu, izmantotās mazgāšanas programmas ir laikā īsākas, salidzinot ar citām līdzīga tipa automazgātuvem.
Tas nozīmē, ka zems spiediens sliktāk nomazgā netīrumus no automašīnas un klients ir spiests turpināt mest naudu automāta un pagarināt auto mazgāšanu procesu, savukārt dipstage uz to pelna daudz vairāk. Normāli šāda tipa auto mazgatuves var nomazgāt auto pa 3-5eur, savukārt dipstage kopējā summa citreiz pārsniedz 6-7 euro, kad vispār pazud jēga no tādā tipa mazgatuves, tad jau var braukt un mazgāt automatiskaja auto mazgātavā.
Acīmredzama krāpšana uz līdzenas vietas. Viņu auto mazgatuvas ir Ķekavā, pa Circle K, ka arī a7 šoseja pie alejām.
Pamēģiniet nomazgāt citur rīgā un jūs redzēsiet, sajutīsies starpību gan laikā, gan naudā, gan kvalitātē.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes