Diploma darbi. - KRAPNIEKI

Uzmanieteis no nr: 27841783 TIE IR KRAPNIEKI KAS KRAPJ NAUDU NO CILVEKIEM RAKSTOT RUPJUS UN NEPAREIZUS DIPLOM DARBUS!!! NEUZKERIETIES! ZAUDEEJAM 40 LS. D:

K

P Prieks 19.11.2010

Superigi ka zaudejat.Tadiem jaatnem vispar iespeju sanemt diplomu uz mūžu.

D Dīdī 20.11.2010

Man patīk:D Virsraksts Krāpnieki:D:D:D:D:D Bet kas tad jūs esat???

K Karlsons 20.11.2010

Cik neizglītotam deģenerātam ir jābūt, lai pats nespētu uzrakstīt darbu?

S skolotājs 20.11.2010

Virsraksts labs, bet šī teksta autors arī ir krāpnieks!
Un ja autoru apkrāpa un tas viņam maksāja 40Ls, bet pats autors apkrāpjot savu augstskolu un saņemot diplomu krāps visu mūžu un ja vēl ārsts, tad bail iedomāties ko tāds bēdu speciālists var sastŗādāt!

ĻOTI PATĪK, KAD ŠITĀDUS STUDENTUS APKRĀPJ! JO VAIRĀK ŠĀDU KRĀPNIEKU BŪS JO LABĀK! BRĪNIŠĶĪGI!!!

Malači, lai tik krāpj tālāk! Stulbeņi ir jāmāca, kamēr sapratīs, ka ko, ko, bet diplomu ir jāiegūst ar savām zināšanām, nevis svešām!

Autoram- aizej pasūdzies policijā par to ka tevi-daunu apkrāpa par 40 latiem! Hi, hi, hi!

M Mamuts 11.12.2010

Paklau, negribi es tev disertācijas darbu uztaisīšu? Laba cena, tikai 100 Ls

M Mellene 11.12.2010

Ārprāc pats krāpnieks un pašu apkrāpa, smieklīgi, nu ko lai saka kauns nav sūdzēties, tev nav prāta, tev vairāk būtu ja būtu, klusējusi/klusējis, kaunētos nē, vēl visai pasaulei izbļauj, labāk pašam uzrakstīt un miers pēc tam ir tāds gandarījums ka pats esi paveicis, bet šādi rīkojoties ne galvā, ne...:( nu skumji.

G gaļina 11.12.2010

Ko nozīmē -rupji diplomdarbi?

O Onda Petrova 02.11.2016

Online Help/ Neuzķeraties uz tādu personu, kā Online help, kuri palīdz uzrakstīt studiju darbus u.c., it kā pasaka, ka būs gatavs, bet ne velna!!!