www.sudzibas.lv Dino Zoo Neprofesionāla arstešana

Vetklinika Dino zoo - Neprofesionāla arstešana

Vēlos bridinat par dino zoo klīniku. Man saslima Kakis ar autoimuno slimību un saku braukt uz to klīniku ārstēties, ar lielam pulem un lielam ciesanam slimību izdevas iegrozot, bet tad viņa inficējas ar gripu, es uzreiz viņu aizvedu pie mamedovas, teicu ka kakene vairākas dienas nepārtraukti skauda, viņa neko neatbildēja... Es teicu velreiz, atkal klusums, padomāju varbūt tā tāda alerģijas forma uz zalem... Ja jau ārsts tam nepievers uzmanību. Pēc paris dienam bekijai kļuva vel sliktak... Braucam uz klīniku, tad mamedova izrakstīja banālus vitamīnus, es teicu-un viss? Ja bus ok.
Ok, nebija pēc paris dienam braucu atkal, jo bekijai kluva vel sliktak, šoreiz pieņema j. Saulīte un izrakstija acu-deguna pilienus, pa starpam vel noteica ka bekija nav ka citi Kaki vinai viss ir smagak un zalu vairāk jalieto. Kada saprata dzirksts viņai vienīgai no tas slepkavu bandas bija, bet saprata to izvest darbos pietruka... Nekadas antibiotikas bekija nedabūja...
Pec paris dienam kluva vel sliktak, braucu atkal, soreiz pienema loti odioza tirgus baba ar nosaukumu dumpe. Sakuma runaja normali, bet kad es saku izteikt pretenzijas par neprofesionalo arstesanu... Momenta parvertas par kildigu kercosu tirgus babu... Ja soreiz bekijai iespriceja atibiotikas... Bet bija jau par velu... Dargais laiks kad slimibu vareja mikstinat vai apturet bija palaists garam... Pec paris dienam bekija sausmigas mokas aizgaja no sis pasaules... Un tikai del ta ka mamedova nespeja novertet situacijas nopietnibu, nereageja uz maniem aizradijiem par kakisa stavokli, neizrakstija efektivas zales... Vina nogalinaja manu bekiju del sava zema profesionala limena. Gribetu citus bridinat-ja redzat ka arsts jus neklausas un nopietnas situacijas izraksta tikai vitaminus... Bedziet atpakal neatskatoties!
Kad piezvaniju tai slepkavniecei, un pateicu... Ka vina nogalinaja manu Kaki, si vesi pazino-ka vaina tajas parsonas kas vinu pienema pedejas divas reizes... Savu vainu gribeja citiem uzgrust..
Ja vina butu uzreiz bekiju arstejusi vina butu dziva... Es tik ilgi cinijos ar vinas slimibu, un tad bija jazaude del vienas neprofesionalas samazgas...
Es tev mamedova.. No visas sirds velu un velesu lai tev tas nak atpakal... Un tu, vai kads tev mils cilveks ari mirtu ilgi un lielas mokas del tada pasa vienaldziga un neizglitota medika del! Slepkava!
P. S-un vel tai klinika soke personals kopuma... Tiesi pie ieejas viniem ierikota pipetava, un apmekletaji sez divanos un spiesti skatities ka vini aiz loga satupusi uz solina smeke, un skraida smeket ik pec minutem 5. Un tad dves savu smirdigo elpu slimiem dzivniekiem virsu, bet dzivniekiem tabakas smaka riebjas. Kad pedejo reizi tur biju, tad man bija jagaida neskatoties uz to ka bija pieraksts un biju laika... Jo dumpe pipeja. Slims dzivnieks var pagaidit, bet smekis negaidis... Pretigi bija skatities uz tam cucibam...

Z

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes