LV RU

Dino Zoo - Vadītāja

Vienības gatves Maximas Dino Zoo meitenes pārdevējas ir pārmocījušās veikala vadītājas darba stila rezultātā. Pieņemot darbā tiek noteikts, ka būs jāstrādā šādi - 2 dienas strādā (10:00-21:30) un 2 dienas brīvas, plus jāiziet apmācības kursi. Tik tālu ir OK. Bet reālā situācija ir tāda, ka 3 dienas strādā, 1 brīva. Veikalā kopā 4 darbinieki, mēneša 30 dienas dalot uz 4 darbiniekiem loģiski sanāk 2 strādā, 2 brīvas, bet vadītāja viltīga, slinka sieviete, kura pati savās maiņās nāk uz darbu ap plkst.12 (darbs sākas 10:00), tad visu atlikušo laiku (līdz plkst.19:00, jo 19:20 viņai nāk mikriņš uz mājām, kaut gan reāli viņai būtu jāstrādā līdz 21:30), noteikusi, ka viņa nekad nestrādās brīvdienās, staigā apkārt pa Maximu u.c. veikaliem sitot klačiņas, iepērkot žurnālus, lai kkā nosistu savu `darba laiku`, pēc savām maiņām vienmēr atstāj nekārtīgu darba vietu. Jāteic pretīgi ar tādu kopā strādāt, vadītājai nekādas intereses par darbu un tā uzlabošanu, nejauka attieksme pret darbiniekiem sev pierakstot darba stundas, kuras reāli darba vietā nepavada. Bet nu ja cilvēks ilgstoši tādā stilā var atļauties strādāt un neviens no augšas neko nemana... Dienas gaismu šai veikalā strādājošie praktiski neredz, jo strādājot no plkst.10:00 līdz 21:30 trīs dienas no vietas (un tā visu laiku, ar retiem izņēmumiem), mājās ap plkst.22:30, kāda tur vairs pozitīva attieksme pret veikalu un pircējiem, tikai trula pārguruma sajūta.

Komentāri (8)

Pūpols 27.09.2013

Virsrakstā ieviesusies kļūda - runa ir par Vienības gatves Dino Zoo

Nandia 27.09.2013

Atvainojiet, bet meitenēm nav spiesta lieta tur strādāt. Ja nespēj izturēt šos grafikus un vadība neklapē ne ar ausi, tad meitenēm ir jāsāk rīkoties un jānorāda, ka nespēj kvalitatīvi strādāt ar šādu grafiku.
Nav pareizi sūdzēties, ja paši darbinieki itin nemaz neko neiesāk savā labā.

Pūpols 27.09.2013

To Nandia
Paldies par komentāru, bet tā gluži nav, labu darbu dabūt ir ļoti grūti, mainīt darbu uz līdzīgu nav jēgas, kaut gan piekrītu tam, ka meitenēm pašām ir jāpacīnās vai nu izrunājoties ar īpatnējo (nekaunīgo) veikala vadītāju, vai arī cenšoties parunāt ar augstāku priekšnieku par darba apstākļiem. Bet pieļauju, ka meitenes jaunas būdamas, cieš, bet baidās augstāk sūdzēties, kas tomēr nav pareizi.

Julijs1987 12.01.2014

Jau ne pirmo reizi dzirdu par to vaditaju.. Gandriz visas meitenes, kuras tur strada vai stradaja sudzejas ka vina nixera ne delaet, bet tikai lasa zhurnalus un staiga pa Maximu...
Bet nevienai meitenei nebija doma aiziet uz ofisu un pasudzeties direktoram vai personala vaditajam?
Nafiga raxtit to sheit? Te tachu priekshnieciba neko neizlasis un neuzzinas...
Un talak ta vaditaja "stradas" ta ka "stradaja" visu laiku...

Pūpols 20.01.2014

To Julijs 1987

Tā meitene, kas man šito pastāstīja tur vairs nestrādā - pēdējais piliens bijis tas, ka priekšniece pieņēma darbā uz pusslodzi savu padsmitgadīgo meitu un pieteica, ka meita strādās uz atvieglotiem noteikumiem, t.i., brīvdienās nestrādās (brīvdienās visi būri un akvāriji jātīra) utt. Ja pirms tam bija jārukā mātes vietā, tad tagad arī meitas! Ejot prom no darba bija doma parunāt par šito ar augstāku priekšniecību, bet pēc 2 mēģinājumiem, kad nesatika, atmeta ar roku un, ja cilvēks vairs tur nestrādā, tad arī vairs nav tāda stimula. Es gan priekšniecības vietā šad un tad ieskatītos sūdzībās, kaut vai tikai intereses pēc, ko par manu biznesu raksta vai neraksta. Starp citu Rimi Lielupe telpās esošā Dino zoo priekšniece tieši tāpat regulāri darba laikā klīst apkārt par citiem veikaliem...

Julijs1987 13.02.2014

To Pūpols
Ja gan tas ir vispar pilniga bezatbildiba darba vietaaa.
Bet, nu ja meitene jau nestrada, vai gribeja satikties ar priekshniecibu, bet nesanaca uz nakotni:principaa, jebkursh cilveks var uzraxtit vestuli uz dinozoo oficialo meilu un, ticiet man, ka maz tai vaditajai neliksies, jo visus meilus rupigi izskata un pec tam katrs veikals dod paskaidrojumu par konkretu sudzibu. Bet par shito saiti varu pateikt vienu:kapec galvenie neskatas sheit un nelasa sudzibas:tapec, ka parsvara te medz gadities personiga rakstura sudzibas:piemeram, pardeveja tev tiri pec izskata nepatik, vai nesmaida, vai kaut ka ne ta runa un nu tu aizgaji majas sadusmots un lai atriebtos raxti te visadas sliktas atsauksmes uz vinu, bet ja tu sprati ka tevi reali slikti apkalpoja konkretas firmas stradnieks, tad tu jau konkreti raxtisi uz tas firmas meilu, lai tu butu pamanits un lai tavaa milakaa veikalaa vairs netaisas tas bardaks, jo tu gribi but klients taja veikalaa ari turpmak. Ta ka lieta ir tada ka jasudzas pa taisno, lai mus pamana un lai tas vairs neatkartojas, jo mes esam klienti un mes varbut ari kadreiz busim stradnieki kau kada firmaa un gribam lai pret mums izturas ka pret cilvekiem nevis ka pret vergiem.

Julijs1987 13.02.2014

Un par to rimi kursh atrodas lielupee, kapec gan tam meitenem par to nepastastit augstak stavoshiem cilvekiem?

Kl kljopka47 13.02.2014

Es loti atvainojos kada sakariba jus iemaisiet Lielupes veikalu ?Tur gan ar vaditaju un kolektivu viss ir labi.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes